Új hozzászólás Aktív témák

  • rwin5

    őstag



    Gyerekek, esküszöm az életemben hittem Istenben, és ezután is fogok, a jóelőbb hatalmas csoda történt velem amitől azthittem "elsírom magam" Ugye készülök leutalni a pénzt, ~50e Ft körül, nehogy elverjem.. erre megláttam, hogy a Gala - Fener meccsen piros lapos lett a vendég, mondom még erre kamiból lecsapok, de közben haverom írt, hogy haladjak már el hozzájuk, és 2390Ft helyett 23900Ft-ot raktam fel arra, hogy nyer a Gala, azthittem ott helyben leájulok a székről 0-0 is lett szóval oda a pénzem, kb 5 percig gondolkoztam mi a bűbánatból nyerek vissza ennyit, mert 50ezer alatt nem akartam leutalni, mondom Nadalra rakok kamiból 1490Ft-ot mikor Rao adogat így volt rá 3,75-ös odds, ezután jött az amitől leestem a székről mikor leokéztam a pénzt, 1490 helyett ~15K-t tettem fel rá :W :W

    És most jön a csoda: Nadal 0-40 ről megnyerte Rao adogatását, létezik ekkora csoda emberek???
    (Jöhet a komment, hogy ekkora bal*asz is csak én lehetek márhogy 2x egy nullával megtoldom a tétet, és igazat is adok mert azóta is sokkban ülök itt a monitor előtt)

Új hozzászólás Aktív témák