Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Örni #175104 üzenetére

    Nem tudtam volna tenni most poénból se az ellenkezőt. Augusztus jó volt, ki is utaltam kivételesen egy kicsit, a maradékot viszont lenulláztam és nem fizetek be új összeget. Online túl nagy kínálat van, engem az bajba visz hogy na még éjjeli dél-amerikai focival megszorzom aztán reggel a koppanás.
    Most is mai kínálatból ha már ott van és ha lenne online egyenlegem biztosan felét rádobtam volna a Hamburgra, aztán égnek a Szent Palitól... :C

    Szombatonként megyek újságoshoz, ott egy kódot bemondok gyorsan megvan és papír szelvénnyel járkálok, ha megszakad a sorozat akkor egy ezressel újrakezdem. Ha mindig csak veszítenék akkor is egy ötezresből megvan a havi foci móka, többet nem szánok erre. Rendes lottózót már direkt kerülöm folyton tukmálnak (szegényeknek muszáj) lóversenyt, sorsjegyet, sorba kell állni, mindenki beszélgetni akar még fizetés után is, 18 alatti srácok hogy vegyek nekik cigit adjam fel a szelvényüket, a ruhámra száll a kaparós darabok, rezidens öregek óbégatnak... :D

    És most ott egy Torino gól! Kiszurkoljuk ezt neked.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák