Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    Legegyszerübb megoldás, két oprendszer a gépen (mert bőven elférnek). Az egyik ez a vista, a másik az XP, ugye?:))

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz X-COM #52 üzenetére

    Végül is, értem én. Szerencsére, vagy sajnos, csak részben érint ez engemet, mert réteg zenét halgatok. Legalábbis, itt, kishazánkban annak számít. Ergo, eddig is kénytelen voltam sok eredetit megvenni!
    De, akkor még 1 lehetősség. XP-n VISTA emulátor!:)) Esettleg olyan emu, ami a biztonsági izéket emulálja, és ezzel kijátszhatóvá teszik. Ebben az is benne van, hogy a ''kedves'' usereknek saját kezükkel kell majd hardveressen fabrikálniuk, vagy mint a PS-nél, csipeztettni kell a PC-t, esettleg, külön pci-s jellegü külön kütyü lesz erre.:DDD Az igaz, hogy egy darabig megkerülhetettlen lesz a dolog, de, rájönnek, hogy a bevételük kb. a negyedére csökken majd azáltal, hogy az emberek többsége NEM fog több pénzt áldozni az ŐK eltartásukra! Hiszen, a béreket nem változtattják. Eddig mondjuk költöttek az emberek (jelképes példa) 1000 hufot adatthordozóra havonta, és ezek után fél évente vesznek meg majd egy lemezt. Nagy biznicc lesz ez ám! Kivéve, azok az internet szolgáltatók, akik rájönnek, hogy a neten történő letöltögetés nagyobb üzlet, mert Ők tutira megoldják, hogy amit eladnak az usereknek, azt rögziteni is tudja majd! Ha másképpen nem, majd össze lehet válogatni ''mit kérsz'', mint a hentesbóttba, és elküldik postán a megírt adathordozót. :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák