Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Kobe #24 üzenetére

    ''kérdés h mit tart majd jogvédett tartalomnak az a hibátlan, tökéletes, minden nemében egyedülálló, és felülmúlhatatlanul kifinomult windows'' - gondolom (bar komolyabban nem jartam utana a temanak) azt, ami jogvedettkent van megjelolve (pl az mp3-ban is van egy kis flag, ami ezt jelzi) , vagy ami valamilyen masolasvedelmi technikaval van titkositva (pl homevideora nem fogok css-t tenni, elhiheted)
    szoval imho tavolrol sem olyan veszes a dolog, mint azt itt lefested (szandekosan nem irtam, hogy mint azt gondolod, mert mast sejtek a hatterben, de nem legyen igazam)

    Szalma: egy masik topic-ban is epp errol volt szo, hogy azert vannak ilyen (nem pont ez) nagy erofeszitesek, mert a kiadok most mar nem tudnak minden szemetet eladni, leven a homeuser eloszor meg tud gyozodni a net segitsegevel arrol, hogy miert is adja ki a penzet
    igen, ez akar meg jogosnak is tunhet(ne), ha nem az lenne a gyakorlat, hogy letolti, megnezi, aztan a minosegtol fuggetlenul nem veszi meg, mer' mar ugyis megvan ingyen

    p.s.: nekem is ;]

    fokukac: asszem beleszerkeszteni egyebkent sem lenne jogod - az viszont teny, hogy igy kevesbe lesz kenyelmes pl a nagyobb zenei gyujtemeny meghallgatasa

Új hozzászólás Aktív témák