Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz Lenry #9133 üzenetére

    Embertől függ szerintem , ahányan vagyunk annyi félék. Imleritnél stage 2 indulásakor mikor letolja az első kombót akkor vesztettem hp-t utána a haláláig az összeset countereltem 2 db tier3as kajámba került az egész harc. Nem néztem róla előzőleg semmit meg nem is olvastam.
    Mikor megnyílt Kaer morhen elkezdtem minden side quest/objectivet letolni , 23as voltam és a vasbányában volt egy lvl 30as elementál ami 1hitből kinyír. Mivel nem akartam újra visszajönni és hajtott a kíváncsiság hogy mennyi xp jár érte vagy valami extra, elkezdtem gyepálni 21-22 percel később kidőlt :D Egy izzasztó de nagyon jól eső élmény volt mikor kinyírtam hasonlóan mint DS-ben ;] Kár hogy semmi bónusz nem járt érte vagy legalábbis én nem vettem észre még az xp-n sem.
    Már túlzás lett volna a fejlesztők részéről hisz ez a játék nem arról szól de én jobban örültem volna ha az ilyen ellenfeleknek a nehézségét nem a koponya adja tehát 1 hitből kidőlsz ha 5+ szintel nagyobb nálad hanem olyan ütéseket kombóz össze vagy dodgol amit nehéz counterelni, remélem érted mire célzok.
    Ettől függetlenül én is a történet miatt játszom , teljesen beszippantott :DD Ha befejezek minden tuti nekiugrok még 1 - 2 alkalommal más döntéseket hozva.Meg a könyvek is nagyon tetszenek , bár a 2. kötet eleje elég furán indul.
    Amit már előbbre írtam ami tényleg nehéz volt számomra a játék eleje úgy hogy még soha nem játszottam a széria egyikével sem. Azután hogy meglett a lvl 11 egyre könnyebb és könnyebb lett minden.

    A frusztráció nálam Arma 2 : Dayz Epoch modban jelentkezett , folyamatosan figyelni minden rezdülésre stb... aki játszott komolyabban az tudja milyen :DDD 2 évig nyomtuk a bandával pár szervert becuppantottunk és még mesélhetnék ahh de még mennyit . . . Arra emlékszem hogy az tényleg kinyírta az idegeinket de cserébe egy idő után megszoktuk és olyan szintre emelt hogy sehol nem volt ellenfelünk.Azóta se találtam ahhoz fogható játékot sajnos az oszlás után már én sem játszom vele. A Standalonal meg majd az unokáink tudnak játszani :DDD

  • Lenry

    Topikgazda

    válasz Lenry #9133 üzenetére

    Eredin... bocs. szóval a főboss

    köszi a levelre a válaszokat :R

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák