Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz frame>24 #50 üzenetére

    Hmm... vannak benne jó szövegek, most fejből nem megy pontos idézet... van humora a főszereplőnek, volt beszólás, amit beírok majd az aranyköpéses topikba. Harc közben nem nagyon szövegelnek, annyira azért nem "víg" játék. A Planet Alcatraz, aaaaz igen, az arra volt kihegyezve, hogy végigröhögje az ember.

    Persze vannak jelek itt is, most beszélgettem egy kis település lakóival, sokan panaszkodnak vmi parázna nőszemélyre, fériak-nők vegyesen:D!

    Egyébként nehéz ügy... az eredeti orosz Planet Alcatraz sokkal jobb lehet, mint a "található" angol... és ez utóbbi pedig sokkal jobb, mint a most kapható, bolti verzió. Minél többet fordítgatják, simogatják, cenzúrázzák, annál több minden kerül ki belőle, a végén már köze sincs a _hangulatnak_ az eredeti verziójéhoz.

    A játékról: a szintlépések jók, ability-k, skillek, bonus skillek újszerűen vannak kiosztva, érdekes. Nem emlékszem hasonlóra. Rengeteg tárgy van viszont, ez nagyon tetszik, jócskán lehet barkácsolni majd, úgy érzem.
    A csata real time, de autopauzés: átkapcsol harc üzemmódba, ha az előre beállított feltételek valamelyike teljesül (pl rálőnek vkire). A harc üzemmódban szpésszel bármikor megállítható az idő, de alapból beállítható egy sebesség, hogy ilyenkor ne kelljen kapkodni. (Magyarul átválthatsz jól lassított felvételbe, mikor harc van. Nekem tetszik ez a megoldás. PA-ban is jó lett volna...)

    Nekem valahogy a hangulat tetszik... árad belőle a gondosság... nem véletlen az a 84 színész sem a szinkronhoz. Mindent meg lehet nézni, minden elmond, és nem mindig tökugyanazt hajtogatja... sok-sok NPC a saját hülyeségeivel... szóval úgy tetszik, oszt kész...
    Egyébként meg nagyon az elején vagyok... tipikus szőrözős játék, én meg szívesen nézek be minden kavics alá...

    Vettem egy sátrat, de nem állították fel a legutolsó táborozásnál... ezt sem értem még, hogy működik, de éppen ezek a kis balf@szságok tetszenek benne... pölö már mindenkinek van fogkeféje:D!

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák