Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atidzsiforc

    őstag

    válasz Landon #2043 üzenetére

    Nekem egyszer sem sikerult elsneakelni a magus mogott, szoval visszatoltottem, bevittem a steel armort... ;]

    [ Szerkesztve ]

    r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

  • lumpen_stex

    aktív tag

    válasz Landon #2043 üzenetére

    az egyik emeleten van egy vitrin abban van egy elf tőr. és van hozzá egy lockpick is valamelyik polcon :))

  • CSiPet2

    tag

    válasz Landon #2043 üzenetére

    Enyhe SPOILER! Diplomatic Immunity quest sneak végigjátszás (féle):

    Sima ügy. Én warrior/mage-el megcsináltam. Annyi a trükkje a dolognak, hogy kell két perk a sneak-re, plusz kell az 50%-os halkság spell. Jah és life detect spell is sokat segít, hogy átláss a falon. Az első szobában lévő két őr mellett simán elslisszolhat az ember amikor hátat fordítanak (én megölni nem tudtam őket külön-külön), fel a lépcsőn. A mágus-t simán hátulról sneak-ből egy heavy attackal ki lehet végezni, és a ház kész is.
    Kinn az udvaron van 3 patrol. Szépen egyesével le lehet őket vágni mindenféle bonyodalom nélkül, csak meg kell figyelni az útvonalukat. A 4. ürge problémás, mert hozzá nem férsz oda hátulról, de azt már full mind1 hogy intézed el, nincs akit riadóztasson.
    Amikor beérsz a 2. házba, az első őr pont háttal áll, kapásból sneak-ben megközelíted, és mielőtt eléri a lépcsőt elvágod a torkát (húzd be a hullát az egyik sarokba). A két vitatkozó ürgét meg kell várni amíg végeznek. Az egyik kijön (ha az őr hullája a placc közepén van, az gond :DDD ). Amikor eltávolodott az ajtótól hátulról kivégzed, majd ugyanez a másikkal. Innentől már csak egy őr van az alsó szinten, simán el lehet vágni a torkát.
    Ha kiszabadítottad a rab-ot, javaslom kapásból kezd el szaladni a lépcső felé, ahol be fog jönni két őr meg hozzák az ürgét aki behozta a cuccaid. Ha elég gyorsan ráveted magad a két őrre, akkor megmentheted a segítődet. És kész irány kifelé a csapóajtón (és készülj sok tűzzel egy icetroll ellen).

    Úgyhogy armor-t igazából egyáltalán nem kell bevinni ha settenkedni akarsz, a legegyszerűbb valami robe, vagy light armor. Egy jó tőr/kard mindenképp kell, de megoldható íjjal is ha onehand helyett azon van perk. Vigyél egy két lockpicket, van mit rabolni a házban, meg pár potit a biztonság kedvéért.
    Ha nem akarsz settenkedni akkor meg full gear.

    Amúgy még egy furcsaság/kellemetlenség a questtel kapcsolatban. Amikor először nekifutottam velem volt Lydia segítőnek, és nem settenkedős megoldást választottam. Először az hittem hazament, mert hogy a házba ugye nem követhetett. Szal nem aggódtam (mert hogy tele volt a csaj értékes loottal). Amikor a belső udvaron behúztam mind a 4 őrt, észrevettem hogy az őrült nő nekiesett az őröknek a KÜLSŐ udvarban, ahova sehogy nem tudsz kijutni segíteni neki, amíg nem végeztél a questtel, szal tutira kivégzik tök mind1 mit csinálsz. Nem tom hogy csak nálam jött-e elő valami bug miatt, de egyszerűbb nem kockáztatni, és quest előtt elküldeni a segítődet.

    Nah ez hosszú lett...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák