Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz Habugi #25662 üzenetére

    én is eléggé csalódott vagyok, valamit azért mutathattak volna.... div2 új DLC, div3, heartland.. valamelyikből valamit.. de semmit?
    nem jó ez így.....

  • granini

    őstag

    válasz Habugi #25662 üzenetére

    Megint én leszek az ördög Ubifos ügyvédje, de én 2 évet napi szinten játszottam a pénzemért, és jöttek a frissítések, a seasonok, az apparel, tehát volt idő amikor teljesen korrekt aktív live support volt. Elmúlt ennyi, el kell engedni. Nekem nincs hiányérzetem Ubi felé, szerintem nem kötelesek még 2 év után is aktívan foglalkozni valamivel ami már kifutó játék..

    Egyedül abban marasztalom el őket, hogy de ha meg ez így van, akkor viszont ezt kellene kommunikálni, és bevállalni hogy más a fókusz és ezt elengedtük. Megköszönni a bizalmat a gamer communitynek, remélni hogy továbbra is velük maradunk és vesszük az új címeket, biztosítani minket hogy a szerverek a jelenlegi Div 1 / Div 2 játékot még évekig futtatják ebben az állapotukban, lesz minimális bug fix meg néha maintenance, de mi mostmár arccal a roadmap felé nézünk és valami mást fejlesztünk. Ez lenne az őszinte. Ehelyett nyilván majd idelöknek valami olyan szintű neszesemmi sz*rt mint amit mössziőz Habugi tűpontosan leírt fentebb..

    Ez kicsit keccs 22.. Már nem játszunk vele mert sz*r, ők meg azt látják hogy hát már nem játszanak vele akkor minek tegyünk még bele (ingyen!!) kontentet. Aztán mikor beletesszük a sz*r kontentet (kontent = apparel event = ugyanaz a pulcsi demost sötétkékben!!!! :Y ) akkor majd hőbörög a nép hogy hát ez nem is kontent. És még igaza is lesz.. Akkor már inkább fejlesszünk Star Wars looter shootert, lovagoljuk meg a Mandalorian sikerét.. nyeh.

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák