Új hozzászólás Aktív témák

  • Zizi123

    senior tag

    válasz MortalMilka #29335 üzenetére

    Nekem a Summit-ban mennek el a cuccok különböző képességeik random.
    Nincs armor regen, nincs Armor on kill, nem tudom elővenni a pajzsot, nem kelt fel a Hive, nem stackelődik a build...
    Nagyon kreatívan változatos hibák jönnek elő. Érdekes, hogy az OpenWorld-ben nincs gondom...
    Tegnap éjszaka 4 óra alatt 2 CD-t tudtam összesen végigmenni, mert vagy el sem indult az óra, vagy elindult csak a pálya felénél újraindult az egész CD, vagy a 8 emberből csak 5 érkezett meg a pályára. De volt olyan, hogy a MM fél óráig homokórázott úgy, hogy másik játékost nem talált.
    Egyedül a DZ működött normálisan, ott nem volt hiba, ha normálisnak vesszük, hogy olyan volt, mint a Tokioi metró annyian voltunk. Minden helyre 3-4 csapat érkezett egyszerre. Volt olyan fél óra, hogy 1 Landmarkot sem tudtam megcsinálni (egyedül nyomtam), mert mikor elindultam még lila volt, amikor odaértem már tök üres, rohangáltam körbe-körbe, mint a mérgezett egér a DZ-kben.
    Persze nyilván közben 1 csomószor ki is nyírtak, de csak szigorúan hátulról, amikor már legyengítettek az ellenfelek, mert szemből a teljesen PVE-re builelt Nego a 750e armorral 3-as experiences értékekkel biztos óriási kihívás lett volna nekik (20+ Experiences full PVP szett-ben) főleg, amikor 2-3-an jöttek rám ..:D
    Katasztrófa.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák