Aktív témák

  • Reaper

    őstag

    válasz .LnB #951 üzenetére

    Szerintem a TC-n még tudsz hozni, ha megnézed N33TH videóját és a pro settingst belövöd. Nekem ezeknél a forma autóknál segít, hogy átállítom automatára, gyorsabban visszatesz 2-3 fokozatot az automata. Jó beállítással szerintem meglesz ott is a 120k. Ez egyébként kb mindre igaz. N33TH beállításait jobban szeretem mint Akor cuccait, kevésbé "ideges", van még egy Speed Force nevű tag is, a Divo beállításokat tőle vettem, csak persze Traction Control bekapcsolva hagyva, meg kb minden segítség, ahogy a többiek videóin is mindig látszik.
    Ha nagyon nem megy a speedtrap, akkor délután írj rám és vegyél fel, megpróbálok neked szélárnyékot húzni, de ez a speedtrap nagyon szar helyen van nekem is sokadikra sikerült nem ütközni :) Viszont ha többen is vannak ott, akkor érdemes bepróbálkozni randomok mögött, hátha szerencséd lesz, nekem volt már ilyen.

    Tegnap nekem is végre esett az arany gumi drifthez, laza fél millából át is lett pörgetve jó afflixre, utána kb 2 órát szórakoztam azzal, hogy a classic Chargert beállítsam, hogy ne legyen olyan béna driftre. Sajnos nem találtam hozzá semmi használható beállítást neten, mindegyik nagyon billegős és hirtelen betapadós volt, úgyhogy csináltam egy sajátot, ami már kb olyan jó, mint egy közepesen jól beállított RX7, szóval megérte, de a hangja kárpótol :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák