Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bile Demon

    őstag

    Az iiyama leirasa szerint puha es enyhen nedves rongyal ajanlott, ami nem szoszol. Alkohol + oldoszer nem ajanlott. Eleinte en is paraztam nagyon, nem is tisztitottam csak fujkaltam, mert azt hittem ugy karcolodik, mint a plexi elolapok, aztan kiprobaltam egy idegen tft-n hogy mennyire kenyes, es sokkal jobb a helyzet, semmi baja nem lesz a tisztitastol, mert ez valami sokkal ellenallobb anyagbol van szerencsere. Mondjuk az iiyama feluleten valamivel jobb reteg van, mint egy IBM laptopon vagy egy neovon, de a kulonbsegek nem nagyok.
    Szarazon nem jon le a dzsuva enyhen nedvesen meg igen de inkabb maszatolodik. Nekem az jott be hogy enyhen nedves rongyos tisztitas utan , de meg szaradas elott letorolni szarazzal, mert kulonben foltos lesz!
    Es jobb megelozni a szennyezodest (ujjlenyomat, tusszentes). Ha valaki fele nyul siman racsapni a kezere! Ha tusszenteni kell akkor meg siman elfordulni :) A por pedig konnyen elhesegetheto!
    Az ablaktisztitot csak akkor hasznalnam ha valami durva ujjlenyomat / folt kerul ra.

    Bruhe

Új hozzászólás Aktív témák