Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz m0h0senator #632 üzenetére

    Amúgy adamnick néven játszom, mert a DigitXT-re azt írta, hogy már más jelszóval használt.:F Ebben csak az a vicces, hogy 5 perccel az első játékbeli bejelentkezés előtt regisztráltam a gamespyid-n a DigitXT-s nevet, szóval ha igaz lenne, hogy foglalt már, be kellett volna szólnia, de nem tette... Amúgy ami nem tetszik az online világban: megnézi az ember egy verseny után a "global rankings"-, és aztán tekerhet egy-két oldalt, mire legalább valamennyire reális eredményekkel találkozik: egy csomó 0-1-2 másodperces eredmény a "top", amit szerintem igazán kiszűrhettek volna, mert egyrészt nyilvánvaló lehetetlenség/cheat/programhiba, másrészt marha hülyén néz ki...:o Amúgy ettől eltekintve ritkán vagyok bent az első 1000-ben, persze nem is arra gyúrok.:)) Bár egyszer volt, vmi 500 körüli helyezésem is.:DDD Mondjuk nem mindig nézem meg, csak egy-egy nehezebb verseny után kíváncsi vagyok mások mit mentek.:)

    Szerk: amúgy indexelni miért nem lehet?:O (Ha már a "civilek" nyomják állandóan.:DDD) Autóleszállítós küldetéseket szoktam néha úgy csinálni, hogy "úrivezetőként" be a klasszikus rádiót, aztán eldohog az ember betartva a szabályokat: na ehhez a feelinghez hozzátartozna, hogy bekanyarodás előtt kisuhintod az irányjelzőt is.:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák