Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz TESCO-Zsömle #6587 üzenetére

    Ezzel egyetértek! :K
    Én sem akarom, hogy úton-útfélen csíterek jöjjenek szembe velem. Az meg, hogy ez a srác azzal amit művel esetleg másoknak is betesz, az már más kérdés. Nyílván ez gondolom őt hidegen hagyja, hisz akkor nem csinálná. Ez egy szemét dolog.
    Mert azzal, hogy ő így el játszadozik még nem is lenne baj, de ha másokat zavar ezzel, akkor nyílván az elítélendő, az ilyennek valóban semmi keresnivalója ott.
    Nekem személy szerint nincs bajom azzal, hogy mások csalnak, addig amíg másokat ezzel nem zavarnak. De a legjobb megoldás, szerintem is az lenne, ha a csalást teljesen ki lehetne iktatni az online játékból ( nem csak itt, mindenhol ).
    Trainert, cheat-et én is használok, de csak is single módban. Online ez eszembe se jut/na, hisz nem akarom én senkinek sem elrontani a szórakozását, meg egyébként is akkor oda lenne a Fair Play.
    Csak az a baj, hogy sokat tesznek az ilyen dolgokra és ezért is van ennyi csaló. Ha már kiiktatni nem tudják a csalókat, akkor legalább a csalás lehetőségét kéne a single részre korlátozni, talán még ez lehetne megoldás.
    Szerintem az ha valaki cheat-el online játékban, az nagyobb baj, mint ha esetleg tört verzióval játszik ( csalás nélkül persze ), mert azzal még másokat nem zavar szerintem ( bár lehet tévedek... ).

  • TannerHUN

    aktív tag

    válasz TESCO-Zsömle #6587 üzenetére

    Az egész társadalmat kellene átformálni akik csalnak! A Trainer se pistikétől jön, hanem komolyan Hack-el foglalkozó emberektől, akik játékok, programok feltörésével keresik a kenyérre valót.Én legalább is így tudom, lehet a 90'-es évek óta változott valami, nem is nagyon érdekel...Ezeket úgy is nevezik, hogy Script Kiddie...Ugyan így van a Trainer esetén is.Én bevallom őszintén azért tettem félre a játékot jó 2 hétre, mert már elegem volt a csalókból + jött a NFS Sh*t 2 is.Egy kicsit fel akartam üdülni a sok single után...Hiába a sok BAN hiába a sok csalás nélküli ember, ha egyre több a csaló.Felfoghatjuk úgy is mint egy vírust.Így sajnos nem lehet felvenni a harcot ellenük...Volt régen egy jó kis külföldi fórum ahogy jelenteni lehetett a csaló nevét, IP címét, nevét (már ha tudtad).De oda is befészkelték magukat és mára már elérhetetlen az oldal.Magyarul az Admin szépen végleg bezárta az oldalt.Ellentétesen például tudok egy oldalt (fórum) ahonnét regisztrálás után le lehet CS,WoW,CoD stb játékokhoz szedni a Wallhack-től kezdve mindent.Bezárt? NEM!! Már bő 5 éve ugyan úgy megy...

    TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

Új hozzászólás Aktív témák