Új hozzászólás Aktív témák

  • Tenken

    őstag

    válasz xcds #913 üzenetére

    Annyira nem volt tragikus az a hátfájás.
    Én felvételről néztem meg először a döntőt, majd kíváncsiságból a Federer elleni elődöntőjét is Nadalnak.
    Nem játszott jobban Fed ellen semennyivel. Valamiért mentálisan Federer nem képes önmagát hozni ellene. Nem megy a labdákért, folyamatosan elrontja az élesebb szögeit, szenved a fonákkal. Komolyan mondom rossz volt nézni a Murray elleni játéka után. Mintha egy teljesen más ember lett volna. 1,5 szett után le is zártam.
    Nekem korábban is szimpatikus volt Wawrinka játéka. Látványos agresszív támadások minden létező helyzetből. Csak sajnos sokszor nem bírt a saját fejével. Valahogy nekem mindig az szokott elsőnek beugrani róla, ahogy vagdossa az ütőjét. Most ezek elmaradtak. Meg is lett az eredménye :).
    Remélem tudja majd tartani a formáját és az év további slamjein is egyre meghatározóbb lesz.
    Nadal sem lesz már fiatalabb. Az is csoda, hogy ezzel a stílussal egyáltalán még áll a lábán. A RG is egyre kérdésesebb lesz. Jó év lesz ez szerintem. Megint van vagy 4-5 potenciális slam jelölt majd minden borításon.

    "Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

Új hozzászólás Aktív témák