Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CAB85

    tag

    válasz #33253120 #235 üzenetére

    Köszi a segítséget, de elengedtem a dolgot... Voltam a Telekomnál, a saját szolgáltatómnál, és ők eleve már független készüléket adnának ha ott venném, hűségidőtől függetlenül, vagy ingyen elindítanák a függetlenítést az új készülékre.. Kipróbáltam egy másik, nevemen futó kedvezménnyel vásárolt telefonnal még tegnap ott és akkor, és a srác egy fillár nélkül elindította a függetlenítést, megis kaptam az sms-t róla papírral együtt...

    Ezzel szemben a Telenor közölte, hogy az egy összegben, kedvezményesen vásárolt készülék függetlenítse abban az esetben indulhat el, ha a szerződő ügyfél elfogadja és kifizeti a szerződésben szereplő kötbért, ami a vásárlás időpontjától számítva elég magas összeg lehet. A szóban forgó iphone X esetében 65-160 ezer forintig terjedhet... és mivel a telefon múlt novemberi vásárlás, ez az összeg 150 ezer Ft körül lenne.

    Ennek tükrében, inkább megszűntettem a meglévő telenoros internet szerződésemet gyorsan :) . És a telefpnra szánt nagyobb összeget más asztalára dobom le :) . Ez persze egyedül a cimborámnak rossz hír, mert így nála maradt a jóáran adandó iphone X :) .

    Úgyhogy inkébb veszem áfacsalóktól...

    ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

Új hozzászólás Aktív témák