Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz Polacheck #66 üzenetére

    Lehet sokan tolják de eddig 2 magyar szervert találtam amin soha nincs senki. Vagy csak akkor ha épp megnézem.(néztem reggel, csucsidöben, este, hétköznap, hétvégén, de semmi) :U
    De külföldin biztos van pár magyar. Igaz én még 1-el se találkoztam. Pedig vki igazán segithetne. 2900xt-hez kaptam a game-t és a TF1-el nem toltam. De nagyon bejön a TF2, viszont nem minden karakterrel tudok játszani normálisan. :((( Pl spy-t nagyon nem vágom hogy müködik. Mindig észrevesznek. :W Eddig csak soldier-el meg sniper-el tudtam normális statot elérni. Valszeg mert ezeknek nincs semmi különlegességük amit meg kéne értenem. Igazábol csak a spy-t meg az engineer-t nem vágom. Pedig nagyon érdekelne. Majd priviben adhatna vki steam acc-ot és felvenném friends-be aztán ha épp mind2-en ráérünk élesben elmagyarázhatná a dolgot. :)

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz Apophis #70 üzenetére

    Köszi a helpet. Engem az érdekelne pontosan hogy hogy szurnak ki ha spy vok. Nem támad meg senki de mégis tudják hogy spy vok és lelönek. Ez igen gyakori. És nemtudom mitöl van. Ha közeljönnek vmi miatt látni hogy nem vok csapattárs? :F
    Meg az normális hogy ha cloak-al megyek vki háta mögé akkor nemtudok bökni a késsel? :F Volt hogy tudtam és volt hogy nem ezt se vágtam nagyon. :(
    Meg engi gépeket mindig örzi min 1 engi szal érdekes lenne leszedni a cuccost ugy. Ha nincs a közlbe senki ugy ok.
    6-7 tagok lekapni spy-ként nem gyenge :Y Örülök ha 1 összejön. Nagyon gyakorlatlan vok. De nagyjábol értem a dolgokat biztos csak vmi aproságon bukok el mindig amikor spy vok(valszeg olyan dolgon amiröl fogalmam nincs). Ezért is lenne jo legalább 1x egy magyarral tolni hogy tudjak kérdezni ha épp felmerül vmi problem.

    Jah meg azt se vágtam hogy engineer hogy kapja azt a pontot amiböl épit(arra rájöttem hogyha a gun megöl vkit akkor azért is jár vmennyi, de az kevés). Akkor ezekszerint metal a neve :DDD . Szal a resupply meg az a dispenser ami nekem ebben segit. Azért nem sikerült semmit felkalapálni level3-ra ;]

    Tuti lesz még dolog amit nem vágok de most ezeket nagyjábol értem. Majd vki steam acc-ot adhatna (nem lopom el ;] ).

Új hozzászólás Aktív témák