Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HandsOnHard

    csendes tag

    válasz horvathkrisz #32 üzenetére

    Ilyenkor azt tudod csinálni, hogy beirod a Set Lunch options-ba :

    -width xxx - a monitorod felbontás szélessége

    -height yyy - a monitorod felbontás magassága

    -refresh xx - a monitorod frissítési frekvenciája

    a frek. nem anyira fontos.

    Ha elindul és be tudod állitani rendesen az options ba a felbontást utána ezeket kitörölheted.


    Játszottam még kicsit a játékkal, egyre jobban megy, bár szerintem a spy hez akinek van érzéke, kicsit túl erős a többi kaszthoz képest, de most komolyan csapatársadnak tudja magát álcázni, csak akor jösz rá hogy ellen, amikor rádtámad, és ráadásul még lathatatlan is tud lenni, hát jópárszol kaptak el hátulról késsel.
    Ami nagyon tetszik a játékban, hogy akár többen is meg lehet ölni valakit és mindenkinek beszámolja, pl: xxx + jjj [megölte] ---> hhh

    Engineer el is mentem és öltem is, 4 féle cucot lehet épiteni vele: egy automata gépfegyi szerüséget (turret vagy mi), akkor még élet + ammo adagolo szerkentyűt, és egy telepot -ot, ez 2 részböl áll.
    A turret fejlesztehő, és hogy tudod e fejleszteni, he odamész és ütöd a villéskulcsal ,gyorsabban épül föl, és a hp-jét is igy lehet tölteni.amúgy amikor felépült a képernyő bal felső sarkában látni az infókat róla.
    Ha jó helyre pakolod le, rendesen tud osztani :DDD
    Képket csináltam, de tga. formátumba mentette el amit nem nem tom mivel lehet megnyitni.

Új hozzászólás Aktív témák