Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HandsOnHard

    csendes tag

    válasz soulcube #12 üzenetére

    Valaki már tud vele játszani???

    mert nekem még mindig Pre-load complete;unrelaesed van irva

    elvileg ma jelent meg a béta nem???

    Csak ezért rendeltem elő az Orange box ot


  • HandsOnHard

    csendes tag

    válasz horvathkrisz #15 üzenetére

    Na ebben a percben végre 100% osan lejöt
    Előte töltött, ellenörzött,üzeneteket ,meg vagy 2 szer újra kellet indeitani a Steam ot.
    Most Fogom kipróbálni.

  • HandsOnHard

    csendes tag

    válasz horvathkrisz #17 üzenetére

    Toltam egy kicsit a Gamet.

    Hát nekem nagyon bejön, Most egy ideig tuti ezt tolom majd.
    egyböl magával ragadott, nagyon a szép a garfika, az adataimnál szareplő configal átlag 110 fps körül volt, 1360*768 as felbontáson, mindent maxra tolva, AA és AF-t is, csak a HDR-t kapcsoltam ki.

    Ahoz képest hogy béta jó sok szerver van, egyböl beállitaitam hogy 50ping allatit keressen és még igy is kidobott jópárat. A játékterek elég jók, tégasak, a grafika nagyon egybe van, nem csikozodik meg vibrál, ahogy láttam a kasztok száma nincs korlátozba, de ez nem tuti,
    Először kipróbáltam a Soldiert, a Bazookája elég erős csak lassú, mozgó cilpontot nehéz eltalálni, elé kell lőni. Ha egy piros és egy Kék Soldiert találkozik nagy poén ugrálnak mint aki megkergült egymás lövései elöl, elég vicces.
    Ha megülnek pár mp után megmutatnja ki tette, meg is álitj a a képet, kiiírja nevét , lehet screenshot ot csinálni.Utána vissza kerülsz a swap helyre és lehet tolni megint.Gondoltam egyet és kipróbáltam a snipert, na azám a jó rendesen lehet vele osztani, elég gyorsan néz bele, és lehet ''Q'' ni is :D
    Amúgy max 24 playeres szerveren voltam, tele is lett hamar, nem nagyon volt olyan hely ahol ne lett volna harc, kipróbáltam az Engineert, hát a letehető cucait nem nagyon sikerült felépiteni , szétverték, ja és egyet ami sikerült az meg nem ment.Néhol van olyan hogy az ellenség árnyéka átlátszik a falon, de szerintem hamar megoldják.
    Amúgy én attol féltem hogy a textúrák kicsit darabosak, a felak szélei lépcsősek lesznek, de nem tű éles minden.

    A set Lunch options ba érdemes beírni: -console -novid -nojoy <--ezeket

    Azért kell: elején ne legyen a csapszemű és társai videó, legyen console, és ugye ugyse joy al játszol.
    Most hirtelen ennyi.
    Eztán még irok ha gondoljátok részletesebben.

    Kipróbálom a többi kasztot, meg 4-5 óra körül 1920x1200 felbontásban egy másik moncsin.Ha valakit érdekel más vga-n is meg tudom nézni hogy megy.




    [Szerkesztve]

  • HandsOnHard

    csendes tag

    Szoval a HDR-t azél kapcsolom ki mert elég érzékeny a szemem az erős fényekre, amúgy a TF2 ben nem ugy kell elképzelni a HDR-t mint a dod:s vagy a cs.s ven ,itt inkább a szineket erésiti meg, olyan mintha túl kontrasztos lenne.Igazibol jólnézki, de engem zavar.Egyre jobban tetszik a játék, az e betű lenyómásával Hívhatjuk a Medicet hogy töltse kicsit az életönk.Ha a közelben van el is kezdi tölteni.Elég gyorsan tölti az életet.A sniper ha negy kavarodás van elég esélytelen, nem nagyon tudsz eltalálni senkit.Jó ötlet hogy 3 nagy csoportra van bontva a kasztok:Offense, deffense és Support.
    Eddig legtöbbet a Domeman al mentem, elvileg deffens nek van megadva, de szerintem támadni is jó vele.Van egy olyan fegyije amiböl tapadós cuccokat lő ki amit a ball egérgomb lenyomásával felrobbanthatunk,nagyon hatásos, sokat lehet vele ölni,a másik fegyvere az akanavető, hát igen itt az a lényeg hogy el kell találni az ellent, mert ha mellé lövöd és ott robban kb. a negyedét se sebezi.nincs értelme ész nélkül löni vele.Ja és hat töltet fér a tárba,utána tölt ami hoszadalmas,főleg a játék gyors menetéhez képest.

    Pár szerveren már elsők között voltam :D
    Elég sokan tolják.Poén amikor a védők felkészülnek a támadásra, a támadók egy lezárt helyen vannak. és ott ökörködnek, pár mp, és kinyilnak a kapuk kezdődik a harc,elején érdemes olyan kasztal kezdeni ami aknát, vagy más nagy sebezéső fegyvere van, Mert ha támadunk készüljünk fel arra hogy minden hol lesz egy Engineer által épitet szerkentyű, ami elégé megkeseriti az életet.
    Húú a spy nagyon poén,tényleg jól kitalálták, ha negyon közel mész észre lehet venni, de a nagy harcban nem .az a gond hogy amíg láthatóvá válik, utána még kell pár mp, hogy sebezni is tudjunk.Amúgy probáltam ezt a rocket jump ot a Soldier el de nem ment.
    A scout se rossz, nagyon gyors, eltalálni nehéz, de a fegyverei nagyon gyengék, bár a közelharcban nem rossza anyira.

    Az egész játékmenet pörgős, nincs nagyon megálás, kicsit UT feeling.
    Magas sens el lehet jól játszani, mert minden honnan jönnek,meg ugrálnak.

    Amúgy a játék feljegyzi s statokat, hogy melyik kasztal menyit, mentél,melyikel öltél a legtöbbet .és melyikel osztottad a legtöbb hs-t stb.

    Futni nem lehet , a legugolásnak nincs sok értelme, elbujni nem nagyon lehet és szerncsére karakterek eléggé észerevehetőek.


    A HELYESÍRÁSI HIBÁKÉRT ELNÉZÉST KÉREK. :B

    HA VALAMI ÉRDEKEL A JÁTÉKKAL KAPCSOLATBAN KÉRDEZETEK NYUGOTTAN.





    [Szerkesztve]

  • HandsOnHard

    csendes tag

    válasz horvathkrisz #32 üzenetére

    Ilyenkor azt tudod csinálni, hogy beirod a Set Lunch options-ba :

    -width xxx - a monitorod felbontás szélessége

    -height yyy - a monitorod felbontás magassága

    -refresh xx - a monitorod frissítési frekvenciája

    a frek. nem anyira fontos.

    Ha elindul és be tudod állitani rendesen az options ba a felbontást utána ezeket kitörölheted.


    Játszottam még kicsit a játékkal, egyre jobban megy, bár szerintem a spy hez akinek van érzéke, kicsit túl erős a többi kaszthoz képest, de most komolyan csapatársadnak tudja magát álcázni, csak akor jösz rá hogy ellen, amikor rádtámad, és ráadásul még lathatatlan is tud lenni, hát jópárszol kaptak el hátulról késsel.
    Ami nagyon tetszik a játékban, hogy akár többen is meg lehet ölni valakit és mindenkinek beszámolja, pl: xxx + jjj [megölte] ---> hhh

    Engineer el is mentem és öltem is, 4 féle cucot lehet épiteni vele: egy automata gépfegyi szerüséget (turret vagy mi), akkor még élet + ammo adagolo szerkentyűt, és egy telepot -ot, ez 2 részböl áll.
    A turret fejlesztehő, és hogy tudod e fejleszteni, he odamész és ütöd a villéskulcsal ,gyorsabban épül föl, és a hp-jét is igy lehet tölteni.amúgy amikor felépült a képernyő bal felső sarkában látni az infókat róla.
    Ha jó helyre pakolod le, rendesen tud osztani :DDD
    Képket csináltam, de tga. formátumba mentette el amit nem nem tom mivel lehet megnyitni.

Új hozzászólás Aktív témák