Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz rwin5 #3067 üzenetére

    Velem lehet "vitatkozni" tetoválásról... :DDD Én élvezem az emberi hülyeséget. Főleg, amikor szakmailag akarják megmagyarázni "ismeretlenek" a bizonyítványukat. Az ismeretlen, vagy távoli ismerős nem feltétlenül tudja, hogy mivel (is) foglalkozok, így tettethetem a hülyét. Persze nagyobb társaságnál mindig van, aki tudja, hogy mi a helyzet, de már azt is megtanulták, hogy nem szabad elszólniuk magukat. Így jobban mulat mindenki :D . Engem az ránt fel igazán, amikor megy a köpködés. Mindenkinek lehet véleménye, de ha nincs személyes tapasztalata egy tetoválóval, nem ismeri a munkásságát, lövése sincs a dolgokról, akkor ne ugasson és ne ítélkezzen. Főleg ne szakmai dolgokról, úgy, hogy pálcika embert - ha már szóba került :) - sem tud rajzolni.
    Én az ellenkezőjét tapasztaltam eddig ár tekintetében. Egyesek azon vannak, hogy minél nagyobb számot mondjanak. Erre szoktam én benyögni, hogy nekem ~5k-ban van. Ennyi az anyag és rezsi ár, meg dolgozok vele 2-4 órát, előtte meg rajzoltam, terveztem akár napokat. Itt szokott leesni a lényeg. Innentől ciki a beszélgetés folytatása a másik fél számára...

    [ Szerkesztve ]

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák