Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • máyköl

    veterán

    válasz kricsi81 #664 üzenetére

    Köszi!
    A Defender 200-nak pontosan hány rekesze van, megtudod mondani? Mert most van ugye 3 obi, meg egyik nap jön a vaku, ez már 4 rekesz. + a közeljövőben valószínűleg egy-két objektív lesz majd...
    A hamák elég szimpatikusak, maradnék a hama-nál...
    Azt kéne akkor már csak kitalálni, melyik legyen. Arra lennék kíváncsi, melyikbe pontosan hány rekesz van, google mindegyikre dob képtalálatokat, de ezekből sajnos nem lehet sokat kivenni.
    Mert ha most ezt a táskát megveszem, akkor jó lenne, ha egy jó ideig nem kéne vennem másikat.
    És most nem olyat szeretnék venni, hogy akkor ebbe már végre elférek, pont jó a méret, se nem kicsi, se nem nagy. Nyilván szeretnék fejleszteni, idővel több objektív lesz, tehát nem baj, ha egyelőre van pár üres rekesz.

    Ha a defender 180-ba tényleg csak ennyi cucc fér bele, akkor bizony nem elég. Mert ugye a képen ami van, az egy váz + markolat (ami nekem is megvan) + a vázon egy kitobi méretű objektív (nekem is megvan) + 70-200 tele (ekkora méretű telém van nekem is) + valami kisebb objektív (50mm F1,8 méret, ilyen van nekem is) + egy vaku (egyik nap meglesz nekem is) + egy közepes méretű objektív (gyakorlatilag csak ez nincs meg nekem). Na most egy újabb objektív jön, és tele is van a táska.

    Nem tudsz valami leírást, ami megmondja, melyik defenderbe hány rekesz van? A defender 220 már sokkal nagyobb, abba 6 objektív + egy vaku+ 2 váz is elfér. Na ez már tényleg nagy nekem. Akkor talán tényleg a kettő közötti méret (defender 200) lenne nekem az ideális.

Új hozzászólás Aktív témák