Új hozzászólás Aktív témák

  • adik

    őstag

    válasz philoxenia #239 üzenetére

    Az egy embertelenül nagy hátizsák. Nagyon nagyon nagy. Én nem vagyok szívbajos, ha szütyőről van szó, de az egy komolyan hatalmas fásláda. Hátizsák fronton sztm kisebb embereknek a Slingshot lehet a praktikus, amúgy pedig a Computrekker, Mini Trekker. Sztm a Micro Trekker sem rossz, bár nekem nem tetszik a pirinyóka-hátizsákka, de ez egyéni izlésficamom kérdése. Crumpler nekem azért nem tetszett, mert ahogy én láttam, nekem nagyon nehézkesnek tűnt a ki-bepakolás, maga az anyag merev, nem pedig a fala merevített. Case Logic slrc-4 nem tudom milyen lehet. Elég tagolt, meg puhának is tűnik. Katák biztos jók, csak hát nem láttam még életben őket, nem tudom, hogy valóban milyenek. Nekem a Samsonite és az Olympus tatyói kifejezetten gagyinak hatottak, még a komolyabban is, Canonról pedig inkább... hát... de a fényképezőik jók! Hama Defender sorozata egyébként nem rossz, de egy Lowepro mellett igencsak másodosztályú anyagból van, a felépítése egyébként nem rossz, bár nem tudom meddig élnek majd. Százszor inkább, mint egy Samsonite.

    Kettő, csipkebokor vessző!

Új hozzászólás Aktív témák