Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz Produkció #838 üzenetére

    Kötve hiszem, hogy az iPonnak olyan keveset érne a jó híre, hogy a _valóban_ hibás VGA-t visszaküldje. Sokkal inkább tudok kompatibilitási problémát elképzelni. Volt ilyen régen is, nem kevés. És tudtommal nem csak az iPon, hanem egyetlen más számítástechnikai cég sem vállal garanciát kompatibilitási problémára. Esetleg lehet az, hogy mások a melegedési viszonyok az ő tesztkörnyezetükben, stb.

    Egy jó példát hoznék: veszel egy Ferrait, kiküldik neked. Visszaküldöd, hogy hibás, mert padlógázzal kisodródik kanyarban, pedig ugyanabban a kanyarban a kertitraktor nem sodródik ki. Ők visszaküldik, hogy a Ferrari hibátlan, mert nekik nem sodródott ki a kanyarban, pedig tök ugyanolyan kanyar volt, csak mondjuk másképp volt bedöntve, stb. Te megint megnézed, kisodródik, visszaküldöd. Ők megnézik, nem sodródik ki az ő kanyarjukban, visszaküldik, és így tovább.

    Egyik kanyar sem rossz, sem a Ferrari. Most tehát ki is a hibás?

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

  • sid.:Rc211v

    őstag

    válasz Produkció #845 üzenetére

    "..amúgy én úgy vettem észre hogy akármilyen boltba bemész, ahol gariztatni akarsz mindenhol az fogad hogy wazze már megvetted vidd a picsába és old meg..."

    Tényleg van benne valami amit mondasz ..Nekem az Alien computers-be volt ilyen érzésem a gariztatásnál :U

    De az új gépem amit nem sokára rendelek az már az iponból lesz valszeg aztán majd meglátjuk :)

    <R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

  • sid.:Rc211v

    őstag

    válasz Produkció #847 üzenetére

    :) Remélem is most is pozitív lesz az ipon mert leadtam a rendelést a cumóra :))

    <R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

  • HUN]Repa

    aktív tag

    válasz Produkció #883 üzenetére

    Szia ! Ha még nem vetted át honnan tudod az utánvét összeget , amúgy meg ha tévedés történik akkor a számlán egyértelmű nyoma van így a többletköltséget természetesen visszautalják számodra ! A szállításhoz még csak annyit ,hogy előfordult már kereskedelembe ,hogy nem a megrendelt termék érkezett meg a boltba vagy éppen kifogyott az általad kért típus ,így lehet az összeszerelésnél mondjuk problémákba ütközik , vagy a tesztelésnél derült ki valami , és azt cserélik , de ha megsértette valami az igazságérzetedet akkor szíves elnézésedet kérjük !

    God save us from the arrows of the Hungarians.

  • Produkció

    senior tag

    válasz Produkció #889 üzenetére

    ez jött ma 19órakor:
    Tisztelt Vásárló,

    Köszönjük a rendelését, a mai napon átadtuk a futárnak, akik hamarosan kiszállítják Önhöz.

    Tisztelettel,
    iPon Computer Kft.
    1143 Budapest, Francia út 40/b.
    Tel.: 06-1-4502111
    E-mail: info@iPon.hu

    aztán ez jött rá 15percre:

    Tisztelt címzett!

    Ezúton szeretnénk értesíteni, hogy a mai nap folyamán elkészítettük csomagját a rendelése szerint.
    A csomagszáma: 00013414366 (Számítástechnikai Alkatrész), az utánvét értéke: 115640 HUF. A csomagot a GLS futárszolgálat fogja kézbesíteni a következő munkanap folyamán.

    Tisztelettel:

    iPon Computer Kft.

    mod: erre varjál gombot...nem tudom hogy visszamondjam-e vagy sem, lehet az lesz belőle mert azért 6k-ért kiszállítani valamit sztem kicsit pofátlanság, 1-2kból körbejárok 2-3boltot és még olcsóbban is megkapom mint ha mindent itt veszek....

    [ Szerkesztve ]

    Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

  • tlac

    nagyúr

    válasz Produkció #892 üzenetére

    Semmilyen figyelmeztetésed nem lesz, amiatt írtam, mert talán HUN]Repa egész elfogadhatóan közelíti meg az ilyen ügyeket. Az egyik régebbi gariztatásom az iponban kb. 2,5 hónapig tartott (a kimenete is elég vegyes lett), aki intézte, na azzal nem igazán bírtam szót érteni, nagyon "felkészült" volt, mindenre tudott vmi hülye magyarázatot adni, hogy miért nem lépünk már előre és hogy csak szívességet tesznek nekem azzal, hogy foglalkoznak a garis cuccaimmal...

    Egyébként meg inkább te szereld össze, ha értesz hozzá, olcsóbb, meg a szállítása is biztonságosabb (régebben linkeltem is ide a garis topikból egy elrettentő példát).

  • jasszer

    senior tag

    válasz Produkció #892 üzenetére

    Te... gondolkozz mielőtt vagdalkozol. Az egy dolog, hogy meglátásod szerint az IPON egy alja cég (szerintem nem az), az is egy dolog hogy gondod akadt velük (csak az nem vét hibát aki nem dolgozik), de legalább ne azon az emberen próbáld leverni, aki segíteni próbál és vszeg az üzletmenethez (ebből adódóan a webshop rossz kalkulációjához) sok köze nincsen.

    MOD: Most hozta fel az utolsó hsz-t a böngésző (pedig nem friss poszt), részben visszavonom. :B

    [ Szerkesztve ]

    Apokalipszis? Ezeknek?!

  • szumo

    senior tag

    válasz Produkció #897 üzenetére

    Elolvasgattam amit írtál.
    Hát sajnálom, hogy csalódtál, de vedd azt is figyelembe, hogy most volt az a bizonyos forint romlás, és lehet, hogy belefutottál, nem kicsit, de nagyon.
    Tudom, hogy nem teljesen tartozik a témához, de egy kicsit még is.
    Mivel nem minden ember vásárol kézpénzért, mint ahogy te vagy én. Sokan hitelből nyomják az új eszközök megvásárlását. Ezért is vagyunk az egy millió hitelből vásárolt plazmaTV országa. (Na de mindegy) Szóval nem tudom, hogy mennyire figyelsz a hírekre, vagy hogy van-e rá időd, de több bank az euro és svájci frank alapú hiteleit szünetelteti.
    Ezt is vedd figyelembe. Ez sajnos kihat egyes cégek áraira is, ami ugrásszerű növekedést eredményezhet.

    Több topicban írták, hogy olyan mérvű az emelkedése az áraknak, hogy néhány hónapig inkább felfüggesztik a vásárlási kedvüket. (Egy 31e HUF-os proci most kb 40e HUF)

    Amúgy engem is zavarna, ha ilyesmi történne, de ezért is megyek el minden alkalommal személyesen a vásárolt dolgokért. Rászánom az időmet, meg szeretem a személyes kapcsolattartást. Nekem ez a kiszállítósdi nem jön be.

    A gépösszeszerelést meg azért csinálom én, mert:
    1. Szeretem csinálni.
    2. Ha én rakom össze, tudom, hogy csak magamat hibáztathatom (nem mintha nem bíznék a srácok munkájában).
    3. Szeretem élvezni azt a kb 1-1,5 percet amikor kész a gép, és élvezhetem a munka gyümölcsét.

    De azért kíváncsi vagyok, hogy az ügy hogy végződik. remélem te leírod, mert az AMD BE-ös srác azóta se írta le, mi lett a történetének a vége.

    Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

  • szumo

    senior tag

    válasz Produkció #902 üzenetére

    Produkció: Örülök azért, hogy jóra fordultak a dolgok. Amúgy a hitelt, és a bankokat azért írtam, mert sok cég megemelte a szolgáltatásainak árát hirtelen felindulásból ahogy meghallotta a spekulációt, és nem tudtam arról, hogy Répával mit egyeztettél.

    S e t h: Sajnos jellemzően átmeneti túlterheltség szokta ellepni a telefonvonalakat, mert elkezdik kiértesíteni az embereket, hogy javították/cserélték a cuccukat, és mivel ketten vannak, sajnos vagy szerencsére, ezt ki ki döntse el, csak két felé tudnak egyszerre telefonálni, meg közben érkezik a nép első hulláma. Javaslom az újrahívó gombon tartsd a kezed. Nekem sikerülni szokott a telefonálás 6 - 10 próbálkozás után.

    ui: mire módosítottam volna az előzőt lejárt az öt perc, így írtam egy kisregényt ;)

    Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

Új hozzászólás Aktív témák