Új hozzászólás Aktív témák

  • Midway

    senior tag

    HEXA+ PRO 400W ventilátor csere.
    Egy éves lesz a táp most , nekem hangos volt a gyári ventije , ezért rendeltem egy [Arctic P12] bele. Én csak alap dolgokra használom a gépem nincs nagy teljesítmény felvétel.

    Négy csavar a fedél levétele (egyik matrica alatt , így garancia elvész!!) :
    [kép]
    A két pólusú csatlakozó egy csepp műanyaggal van rögzítve a táp csatlakozójához, óvatosan szabaddá tehető. A vezetéket egy gyorskötöző fogja a többihez, óvatosan kell elvágni , hogy a kábelek ne sérüljenek!
    [kép]
    A csatlakozót megtisztítottam a felesleges műanyagtól. [kép]
    Ezután a a régi ventiről levágott vezetéket az új szintén elvágott vezetékkel kell összekötni, én zsugor csővel szigeteltem. [kép]
    Az új ventilátor a helyén . [kép] (Garancia a ventire vezeték vágása miatt itt is megszűnik!!)
    Csatlakozó visszadug a tápba, én műanyag ragasztó pisztollyal egy cseppel rögzítettem, bár nem hiszem hogy lecsúszott volna valaha. Gyors kötözővel rögzítettem az új kábelt a régi helyére , olyan mint a gyári. Összeraktam ahogy volt és kész is. Sajnos az összerakás elött nem csináltam képet már. :U
    Az egész kb 30 perc kész volt és szinte hangtalan lett .
    Hozzávalók:
    csillag csavarhúzó , sniccer , zsugorcső , olló , műanyag ragasztópisztoly (ez nem létszükséglet)

Új hozzászólás Aktív témák