Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Old FatBoy

    aktív tag

    válasz Gabesz87 #47978 üzenetére

    Szia!
    Nekem kb egy hete cserélték a régebbi Dlink modemet erre.
    Azzal az volt a gond,hogy állandóan elment a net a státusz led nem világított.
    Most már sokkal jobb :) mert a státusz led folyamatosan világít és így megy el a net.
    Azt is észrevettem viszont egy idő után újraindul ilyenkor a router-modem és felszinkronizál.
    A régi Dlink-nél álltalában ez csak kihúzás ujraindítás után sikerült.
    Gyanítom nem a modem hibája miatt van ez hanem a régi T-home kábeltelevíziós rendszer gyengesége okozza egyszerűen nem bírja stabilan az 50/5Mb sebességet.
    De érdekes mert múlt hét pénteken volt egy nagy rendszerösszeomlás Pomáz és környékén se internet sem Tv de még a régi vezetékes telefon sem müködött a helyreállás óta nem tapasztaltam hibát.
    Vsz nállad sem a Technikolorral van a gond hanem a hálózattal.
    Én meg vagyok vele elégedve csak két problémám van elösször is nincs külső Wi-fi antenna ezért kicsi a hatóköre,másodszor pedi a Dhcp által osztott statikus ip címeket nem lehet lefoglalni egy egy eszköz részére.
    Ezt úgy enyhítettem,hogy a lejárati időt 999990000-re állítottam.

    [ Szerkesztve ]

    Audiophile Troll

  • Old FatBoy

    aktív tag

    Sziasztok!
    Kellene egy kis segítség!
    Mivel hamarosan nállunk is lessz upc pomázon felhívtama 1412-öt egyéni kedvezmény megbeszélése végett.
    Sikerült is annyit elérnem,hogy az internet jelenlegi díjáért dupla sebességűt kapjak.
    Több ügyintézővel is beszéltem de csak a harmadik alkalommal mondta a hölgy,hogy csak akkor kaphatok extra kedvezményt az internetre ha áttérek elektronikus számlázásra.
    Állítólag ez a honlapjukot is fel van tüntetve,de én nem találtam.
    Igaz ez,vagy csak rám akarják eröltetni?

    Audiophile Troll

  • Old FatBoy

    aktív tag

    válasz polonic #55121 üzenetére

    Lehet,hogy áldás de az anyósom ragaszkodik a papírhoz és nekem kell szarakodni a kinyomtatásával.
    Egyébbként a többi szolgáltatót is elektronikusan fizetem de a díjnetten keresztül nem értem miért nem lehet ezt is úgy,miért kell újabb közvetítő céget bevonni?
    És egyáltalán nem értem mi ebben az üzlet a Díjnetnek a Távszámlának meg a többi ilyen cégnek.
    Miért nem lehet csak egy ilyen ahol viszont az összes szolgáltatót regisztrálhatnánk.

    Audiophile Troll

Új hozzászólás Aktív témák