Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BerlinBoy632

    csendes tag

    H all!

    Én vagyok az egyetlen ADSL-es, akinek szarakodik a nete? Már kb 1 hónapja egy kalap szar az egész. Böngészni, videózni lehet simán, észre sem veszed, de játszani lehetetlen. Senkinek, akivel játszottam nem volt hasonló jellegű problémja az adott pillanatban, tehát biztos, h nálam volt valami. Speedtest meg a parancssoros pingelés azt mondja 23ms, dehát az semmit sem ér, mert még akkor is azt mondja, amikor épp 99999-es pingem van, megy a játék és épp számol vissza a szétkapcsolásig, ami 20mp, aztán Disconnect, szevasz. Ennyi idő alatt megmérem speedtesten a pinget, 23ms. Viszont ha a szerverek lennének szarok, senki se játszana, mert 3mp játékidő 20mp-es leállásokkal nem nevezhető játéknak. Azt se veszem észre, h a csapattársak Disconnectelnének felváltva, csak én egyedül. 3-4 hete hányadék volt az egész, alig lehetett játszani. Késő estére javul csak meg, de napközben fos. Mostanság már nincsenek 30mp-es laggok, meg szétkapcsolások, csak 100-as pingek. Estére 80-as lesz, aztán 9-10 után már 44-60 köré beáll. 1-1,5 hete még a 80 volt az alap, ami felszökött hirtelen 200-500 közé sé vissza.Más játéknál is ugyanígy viselkedik, tehát biztos, hogy nem játékspecifikus. Modemújraindígatás semmit nem ér. Egyik napról a másikra szar lett. Pont akkor, amikor kijött egy update az egyik játékhoz. Nem tudom mennyire véletlen egybeesés, de mit tud egy játékfrissítés elrontani a neten? Először azt hittem, csak túlterheltek a szerverek, de mégse....December 11 óta csinálja. Ha egy 100-as skálán kéne ábrázolni akkor, mennyire volt szar, akkor azt mondanám, hogy: 50....75....90....100....90....80....77...70.....68.....60....45.....40...35...
    35 a mostani állapot kb. napközben szar, de már nincsenek iszonyatos lagspikekok.

  • BerlinBoy632

    csendes tag

    válasz adika4444 #65973 üzenetére

    Nincs veszteség,sose volt. Csak orbitális pingek.
    Speedtest sem mutat semmi eltérést, olyan, mintha semmi baja nem lenne. 23 ping 23mbit letöltés. Amikor baja volt, tehát szétkapcsolásközeli állapot, akkor a weboldalak attól függetlenül simán betöltöttek.

    Modemrouter meg Telekomos.Nagy fehér.

    Lehet, hogy a Steam lenne? Mindkét játék Steamről megy.

  • BerlinBoy632

    csendes tag

    válasz BerlinBoy632 #65978 üzenetére

    Neem, nem Steam. A LoL nem steames, mégis rossz. 3 különböző játék, 2 különböző gépen (2/1), ugyanaz. Meg akkor másnak is szarakodna.

    Edit:Az előzőt nem tudtam szerkeszteni.

    [ Szerkesztve ]

  • BerlinBoy632

    csendes tag

    válasz DJ. Ru$y #65981 üzenetére

    Szerintem édes mindegy mit pingelek. Egyébként itthonit. Ami az összefoglalóban is van. De az említett mindhárom játéknak meg lehet nézni az egyes szerverekre eső részét. Mennyi az esélye annak, hogy három különböző játék csontra ugyanúgy viselkedjen? 100-as ping mindenhol.Az egész hülyeség előtt akármikor játszottam, sose tapastaltam a megszokottnál nagyobb pinget, nemhogy disconnectet, meg lagspikeokat.

    Hmmm...Találtam szeró ip-t.. Azt pingelve tényleg 90 körül ad. De akkor mivel magyarázható az, hogy senki másnak nem volt ilyen problémája, amikor nekem? Senki nem kapcsolt szét, sehol egy lagspike. Mindenki rám várt csak és kizárólag, hogy visszakapcsolódjak. Akármikor rákérdeztem, h más is laggol-e, csak velem volt a baj, pedig semmi letöltés nem ment.

  • BerlinBoy632

    csendes tag

    Hali!

    Úgy néz ki megint vissza kellett jönnöm. Még vmikor január eleje körül írhattam utoljára, azóta semmi nem változott. Lassan 3. hónapja, hogy kritikán aluli az internet minősége. Az elején borzalmasan rossz volt, játszani nem lehetett, mert 40 mp-es fagyásokat eredményezett, ami idő alatt inkább szétkapcsolt, minthogy megvárja, aztán én vártam tovább, míg jó lett és elkezdett visszatölteni a játék. Aztán ahogy haladt az idő, januárra már elfogadható mértékre csökkent vissza, de még mindig szar volt. Mostanra viszont már meglégeltem, hogy über ratyi és hoztam képet is. Sikerült egy jó hosszú fagyást elkapni. Múltkor azzal jöttem, hogy megpingeltem a bixet és minden fasza volt, tehát nem itthon volt a probléma. Most eljutottam odáig, hogy már a bix is szar elég gyakran. Délután például vagy 1,5 órán keresztül 160-as pingem volt itthon is. Viszont mivel főleg a nemzetközi kapcsolatokkal van probléma, ezért kerestem egy külföldi oldalt; az imgur-ra esett a választás. Tökéletes kontroll volt, jól látni rajta a problémát, amit mindjárt demonstrálok is.

    Na szóval. A tetején 120as pingek vannak. Itt már be volt fagyva a játék. De 100%-ra. csak 20 pingelést állítottem be, ami pont akkor járt le. Toltam még egyet, packet loss. Aztán még egyet, ami a 3. a képen. A vége az érdekes, mihelyst beáll 50-re a ping, onnantól kezdve minden megint rendben volt. Hiába mutat a többi is 120 pinget, nem úgy viselkedett, mint 120 ping. A délutáni 1,5 órás 150-es ping viselkedett úgy, mint 150-es ping; késleltetett válasz. itt semmi válasz, beáll az egész merevre. A 120 ping csak dísznek van, valójában 999999999-es. Hogy nem veszi észre senki 3 hónapig, hogy vhol vmi vkinek szar? Nem hiszem,h én lennék az egyetlen, akinek ilyen. Évek óta meg van a net, SOHA ilyen probléma nem volt. Miért nyúltak volna hozzá bármihez és ha hozzá is nyúltak, nem vették észre, hogy el lett baszva? Nepra pontosan megmondom, december 11-e óta szar, max - 1 hét.

    edit:ADSL net.

    [ Szerkesztve ]

  • BerlinBoy632

    csendes tag

    válasz wanted5 #67672 üzenetére

    Na látod, azt nem tudom milyen. vmilyen DSL az biztos. T-comos modemrouter van mellé. Ha esetleg már digitális,akkor mit lehet csinálni? Ma például egész nap jó volt. 1-1,5 órája kezdett el szarakodni.

  • BerlinBoy632

    csendes tag

    Azt hogy tudom csekkolni,h a modemmel vagy az internettel van probléma? [link]

    Még mindig válaszra várok erre a hsz-re. Most olyat művelt a modem, hogy felment a ping 160-ra és csak akkor javult meg ha reseteltem a kapcsolatot. Lecsati,felcsati. Aztán egy 15 perc után megint előjött. Le-fel, megint jó lett. Akár még a modem is lehet szar. Hogy tudom eldönteni,hogy a modem baszarint el valamit a kimenő-bejövő kapcsolattal vagy eleve maga a kapcsolat ilyen és be kellene telefonálni?

Új hozzászólás Aktív témák