Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • poj

    tag

    válasz Sofian #23603 üzenetére

    Mi például pont most kértük vissza az analóg telefonvonalat, mert szaggatott a telefonhívás a VOIP-vel :D

    1 éve fizettünk elő, szakadozott a net (5Mbit adsl), cserélték 3szor a routert, kivitelező újrahúzta a telefonvonalat a házba (Bp, VI. ker) emiatt és még igy is rossz volt. Hozzáteszem előtte 10 évig adsl volt, más szolgáltatóval és tökéletesen működött.

    Ezek alapján megbízhatatlannak tartom a T-home VOIP szolgálatását. De ezek csak az én tapasztalataim. :(((

    A történethez hozzátartozik, hogy kb 2 hétig nem volt júliusban internet és telefon, a kivitelező 3szor jött ki és bénáztak. Emiatt elszámoltak nekünk 2 havi (!) díjat, tehát 2 hónap ingyen volt. Ezen nagyon meglepődtem és értékelem.

    Azóta ment a net rendesen, de szaggatott a telefon... most bejelentettük hogy kérünk analog vonalat, mert nem működik rendesen, erre egy hétre rá szó nélkül kikapcsolták az egész szolgáltatást. Mikor felhívtam őket, azt mondták akár 1 hét is kimaradthat..

    Szégyen gyalázat..

    Amúgy szégyen, hogy Bp belső kerületében nem tudnak szolgáltatni, és a maximális elérhető sebesség 5mbit. Kábelnet, Lan nincs itt persze.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák