Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Renato1993

    tag

    válasz mester6 #43581 üzenetére

    Digi lesz valszeg, mint lejjebb is írták, szomszéd megkérdezte a munkásokat mikor épp lógtak az oszlopról, és azt mondták neki.
    Amúgy szerintem is optikai, bár nem másztam fel az oszlopra megnézni :D
    Viszont a vastagságából tippelve, valamint hogy manapság már nem lenne értelme mást, továbbá hogy Kistarcsán rokonnál is pont ilyen tartók vannak az oszlopon, és ott is így van megoldva, eléggé sanszos hogy az.

    Viszont ha tényleg csak évek múlva lesz kész ahogy poli27 mondotta, nagyon szomorú leszek, decemberben jár le a T-nél a hűségünk, és nagyon szívesen elhajtanám őket a fenébe, csesződjenek meg a 20/1-es netükkel 4790HUF-ért (!két év hűséggel, telefon mellé kedvezménnyel!), mikor a DIGI 80/25-öst ad 4700Ft-ért, ha jól sejtem 0 év hűséggel, és ezt kedvezmény nélkül, ráadásul optikán, amin remélhetőleg tényleg tudja nyújtani ezt a sebességet, és nem csak a minimálisan garantáltat.
    Szemben a T-Home ADSL vagy Kábeles netjével, amit ebben az évtizedben nem hiszem hogy lecserélne optikára a kertvárosi részen.

    Speciel most is cseszekszik a kábeles netem, ping ~100ms környékén/fölött, sávszél is fele a névlegesének, és ezt évente párszor előadja, bár lekopogom, az idő 95%-ban jó, és akkor tényleg megvan a sávszél és a ping is alacsony. De azért az optika mégis csak optika, akkor is lecserélném a kábelt rá ha T annyiért adná ugyanazt a sávszélt mint a DIGI.Nem csak a káröröm végett (bár minusz egy előfizető nem fogja padlóra küldeni őket valszeg), hanem logikus megfontolások alapján.

    Esküszöm gyűjtöm előre a DIGI-nek az előfizetőket ha cserébe hajlandók még idén befejezni a hálózatot :D

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz poli27 #43675 üzenetére

    Amúgy miért van karikába tekerve két oszloponként? Minden ilyennél lesz passzív elosztó, és onnan mennek szét a bekötések a házakhoz?

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    Áháá, kösz a válaszokat, a második már meggyőzött. :R

    Mert ha csak azért kéne hogy ha valahol kábelszakadás van, akkor csak két elosztó közötti szakaszt kellene kicserélni, azért meg fölösleges lenne mindenhova ennyi pluszt hagyni, nem?
    Viszont az hogy ne levegőben lógva kelljen pepecselni, az már logikusabb :)

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    Üdv!

    Van egy kábeles Netmánia M csomagunk, a probléma az hogy ha két gépnél több használja egyszerre, akkor kb használhatatlanra lassul be a net, ha csak egy gép, akkor hozza azt a sebességet amit papíron kellene neki...

    Egy Cisco EPC3925 HGW van a a nethez, na most ahogy nézegettem itt, meg ismerősünknél is, a Downstream Channels-nél nem csak a Channel 1-nél van érték, hanem jóval többnél, lehet hogy ez a porbléma?
    Múltkor bejelentettem hibára, jött is volna a szerelő megnézni, csak x nem tudom hány ezer HUF-ért ha nem talál problémát, hát köszi...

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    Csak net és telefon van, 3-4 hónapja van ez a probléma, előtte 3-4 évig jól (már amennyire egy t-s net tud jó lenni xD) működött.
    A második LED narancssárgán világit(tud zölden is? :D ), újraindulni nem szokott nagyon, legalábbis eddig nem vettem észre.
    Kapott már hard resetet is a hgw, az sem segített.
    Sajnos nem tudom mi van és nincs az oszlopon :(
    Ha ehhez kijön a szerelő akkor ráfogja hogy ez jó mert egy csatornán is lazán megy a 20 Mbit, vagy azt mondja hogy ez így tényleg nem okés és csinál vele valamit?

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz poli27 #47321 üzenetére

    Na, most bejelentettem másodjára, ki is jött a szerelő, meg is csinálta, tényleg egy szűrő volt, csak hogy a jó istenbe került oda, mikor évekig jó volt, és jött a többi csatornán is a jel...
    Erre ő se tudta a választ...
    Újrarakta a csatlakozókat is, mert annó aki bekötötte a kábelt, lazán rakta azokat is, mellesleg a kábelt is sikerült amúgy annó megsértenie kint, mert egyedül szenvedte fel +30 méter kábelt az oszloptól a házfalig.
    Mondjuk az a szerelő amúgy is érdekes volt, mert húzta 2 hónapig a bekötést, betegségre hivatkozva, meg hogy már nem ér ide világosba...
    Végül aztán mikor panaszkodtunk rá pár telefont, akkor gondolom rászóltak már fentről, és kijött,de persze hogy sötétben csinálta. Neten keresztül lett megrendelve a csomag, és állítólag akkor más szerelő az illetékes, legalábbis a személyes ügyfélszolgalaton ezt mondták, hogyha náluk rendeltük volna meg, akkor egy hét alatt bekötötték volna. Nem tudom hogy ez tényleg így van-e/volt, ha meg tényleg akkor mi abban a logika hogy két külön apparátust tartanak fent a bekötésre/szerelésre...vagy a telefonos ügyfélszolgálatnak meg van 3. szerelőbrigádja? :D

    Na hozzá képest aki most jött, fiatal srác, tök korrekt volt, pontos, 4-és 8 között volt megbeszélve hogy jön, 3:50-kor már az oszlopon matatott.
    Szóval végül is csak annyi mondandóm lényege, hogy nem mindegy hogy milyen szerelőt fog ki az ember. :D

    Bár ezen a kivételesen pozitív tapasztalat ellenére úgy fogok átváltani DIGI-re mint a huzat, amint lesz, de cserébe majd nem írok olyan csúnya indoklást hogy miért mondok fel :))

    Felmondásnál vissza szokták kérni a HGW-t(Cisco EPC3925)? Mert amúgy gigabites switchként tök jól üzemel, mondjuk ha telefont megtartanám, és csak a netet mondanám le, akkor megmaradna.

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz ludsimon #49453 üzenetére

    Azt amúgy kiszámoltad hogyha a T-től csak IPTV-t rendelsz két év hűséggel,hiéna csomagban az 3900Ft/hó, + a Speak! csomag 1200 Ft/hó, az 5100Ft/hó, plusz ha digitől rendelsz 500/100 Mbps-es csomagot, akkor az 5700 Ft/hó, azaz összesen 10 800Ft-hó, ami még mindig olcsóbb mint a T-s összesen amit írtál, optikai neted van, ami garantáltan hozza a sebességet, (ugye min garantált sávszél is nagyobb már mint a T-s max sebessége, amire kíváncsi vagyok hogy hozza-e egyáltalán...).

    Vagy a sima Digis net helyett, két év hűséggel, telefon, TV, plusz 200/50 Mbps-es net, 140+2170+3290=5600FT/hó.

    Így lenne TV GO-d, IPTV-d, ami nem vesz le a net sávszélességéből véletlen se, mert az meg DIGI-től jön, ráadásul nagyobb csomag mindkét verzió esetén, modernebb technológián, valszeg stabilabban, kisebbb ping-gel is, és a második verzió esetén még a DIGI-től is van TV-d amiben van analóg, meg DVB-C is, és vannak benne HD csatornák ha minden igaz.

    Ha nem jól számoltam valamit szóljatok, ez esetben akkor elnézést :DD

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz ludsimon #49463 üzenetére

    Értem, plusz eszköz költséggel nem számoltam, az igaz.
    Mondjuk a T-s 120-as nethez se ártana a gigabites router.
    (Csak hogy még kötekedjek 13k-ért vettem egyet szerdán :))
    Meg amúgy miért kell még switch is?)

    Amúgy mi ez fára rávágós sztori? Bár ez már tényleg elég off itt, lehet inkább privátban kellene :D

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz poli27 #49952 üzenetére

    Nagyszüleimnél megtörtént a váltás, csak még nem kötötték be. 27-én jár le a 30 nap a szerződéskötéstől, szal belehúzhatnának :D
    Én meg sajna a HÉV-től délre lakok, itt meg még nincs kész, mert képtelenek átvinni a HÉV alatt a gerincet, az időjárásra hivatkozva, de a kötődobozok 95%-ban fent vannak...
    De amúgy a UPC is elkezdett hálózatot építeni, a Hősök fasorán már a kábelt húzzák a villanyoszlopokra.
    Állítólag az is kész lesz jövő év elejére, a DIGI-t is akkora igérik.
    Mondjuk nem értem hol éri meg nekik koaxos hálózatot építeni az optikai DIGI mellé, de ők tudják, a T meg csak szívjon :D :C

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz ludsimon #49960 üzenetére

    Persze, mert a T-ről volt szó, és az optika után következő kábeles szakasszal voltak a gondok inkább gondolom :))
    Optikánál nem kellenek erősítők, a szolgáltatónál az OLT-t, a felhasználónál meg csak az ONT-nek kell áram, a kettő között meg kevés a hibalehőtéseg aktív eszközök hiányában.
    Úgyhogy sebesség tekintetében IMHO stabilabb lesz már kezdetben is mint T-s kábel most.
    De ha nem, és csak a min garantált sávszélet hozza, mondjuk egy 500/100-as csomag esetében az 200/50, ami a fényévekre a mostani maximális 20/1-es T-s csomagomtól.
    Mondjuk ez útobbit már párszor leírtam, de szerintem fontos tényező, ami rögtön el is dönti a két technológia közötti versenyt. :DDD
    Digitális TV adást meg ad a DIGI is, STB-t is ha kell a plusz áramzabáló eszköz, ha meg nagyon fel akarok venni valamit, veszek a PC-be egy TV-tunert. De inkább fogom és letöltöm, ami nincs fent a neten csak a TV-ben, az nagy valószínűséggel olyan tartalom amit amúgy se néznék meg :D

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz poli27 #49963 üzenetére

    Azzal viszont még nem találkoztam, valszeg a busz ablakán kifelé bámulva az oszlopokat néztem, és nem a reklámokat kerestem a buszon belül :))

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz ludsimon #50292 üzenetére

    Már van Digi a xvi. -ban A HÉV-től északra, nem azon az oldalon laksz?
    Van akinél már be van kötve és működik, és mashol is láttam már több bekotest.
    De a HÉV masik oldalán is meglesz tavaszra, ahogy a UPC is nagyrészt a kerületben.

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz ludsimon #50298 üzenetére

    2 oldalon keresztül szidtad a T-t, (amivel egyet is értek mint jelenlegi ügyfelük), aztán panaszkodtál hogy nincs még DIGI, pedig váltanál rájuk ha lenne, és a T ennyit töketlenkedik.
    Ezt én megcáfoltam azzal, hogy már igenis van, erre elkezded hogy nem is kell a DIGI, ami szerinted gagyi, pedig gőzöd se lehet róla hogy milyen lehet a szolgáltatásuk minősége nálad.

    Ezek után már tényleg egyet kell értsek a többiekkel, ez már csak sírás, hangulatkeltés, és kifogáskeresés mindenre, ha most rossz indulatú akarnék lenni, akkor azt kívánnám hogy bárcsak 2 évre kötöttél volna hűséget a T-vel, és szívnál még velük 2016 őszéig :C :DD

    De amúgy én elolvasnám a szerződést, lehetséges hogy még fel lehet bontani mivel nem teljesítették az ígért 30 napon belül, de nem fogok nekiállni a T-s ÁSZF-et olvasni.

    Mondjuk erre amúgy is kíváncsi vagyok, ha valaki vágja-keni a témát, mondja már meg hogy a fent vázolt esetben fel lehet-e bontani a szolgáltatást extra költségek nélkül.
    Valamint még az is érdekelne, hogyha van hűségem, de úgy döntök nem fizetek tovább, azon kívül hogy lekapcsolnak, levágják a kábelt, és X évig nem hajlandók velem új szerződést kötni amíg ki nem fizetem a kötbért, milyen gyakorlati és jogi lépéseket tehetnek még meg?

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz ludsimon #50537 üzenetére

    Te, figyuzz má, nem kötözködésből kérdezem ,de felhívtad őket egyáltalán hogy elérhető vagy sem, azon a 3 üzletkötői szám bármelyikén amiről tudsz?
    Fogadok veled egy sörben hogy elérhető, ma kötötték tőled két utcával lejjebb:

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz ludsimon #50626 üzenetére

    [moderálva]
    Hol az egyiket szidod, hol a másikat...konkrétan tegnap a DIGI-t választottad volna:
    (#50537) ludsimon
    polonic: Már miért? Nem kötözködésből kérdezem, de én szempillantás alatt váltanék, ha már élne itt is.
    7000Ft-ért a 3 max szolgáltatás.. Ennél nehezen találni jobbat és a 10mbit feltöltésnél 5x nagyobbat tud a digi már 3700Ft/hó-tól(100/50), míg a 120/10 Telekomnál hiénával 5925Ft tv és telefon mellé 2 év hűségidővel.

    Most meg leszarozod, ami egy kicsit erős, lévén hogy be sincs kötve nálad és nem is használtad még.
    Ezt meg próbálod alátámasztani 2 ember tapasztalatával, amiből ez egyiknél valószínűleg a router a gond, és nem a szolgáltatás, a másik esetben meg azóta megvan az 500Mbit...
    Egy kicsit magadba szállhatnál már, és eldönthetnéd melyiket akarod, amennyiben maradsz a T-nél tedd azt, használd boldogan, de ez esetben ne szarozd a DIGI-t és ragadj ki elferdített példákat 0 tapasztalattal.

    Amúgy meg ha most 120-as csomagod van (még mindig csak elméletben ha jól gondolom :D ), akkor azzal szemben még mindig több mint 1,6x annyi a garantált 200Mbit az 500-as DIGI csomag esetén, tehát akkor most mire vonatkozik ez a "nem adja azt amire nekem szükségem van"? :D
    Abba meg bele se menjünk sokadszorra hogy a T-nél a 120-as csomag Hiéna kedvezménnyel, 1 év hűséggel, 3. szolgáltatásnak 6150Ft, a DIGI-s 500-as csomag meg hűség nélkül, önmagában is 5 700 Ft.

    Telekomnál megvan.
    Majd kíváncsi leszek hogy mennyi lesz meg a max 120Mbit-edből.
    A garantált 15Mbit biztos meg lesz, és igazad van, arra fizettél elő.
    (De a fentebbi általad hozott (azóta megdőlt) példánál a digi esetében is megvolt 200 ami a garantált, és a szóhasználatoddal élve arra fizettél elő, szóval ez az érved már megint csak a kettős mérce alkalmazása volt)

    [ Módosította: radi8tor ]

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz ludsimon #50642 üzenetére

    Bocs ha túlzottan személyeskedtem volna, de ez a sok pálfordulás amit előadtál ez elmúlt időben, már követhetetlen, ha következetesen védenéd az egyiket, és szidnád a másikat, az hitelesebb lenne.

    Na, akkor legyünk objektívek, az a 250-es korlát a router miatt volt, de cáfolj meg akkor más példákkal.

    Az 500Gb-os forgalomkorlát amit "kinézel" belőlük, az minden csak nem objektív.

    Az hogy olcsó, nem feltétlen arányos a minőséggel, ez csak üzletpolitika, igen, tény hogy a céljuk az elcsábítás, ezt nem is titkolják hogy a piacszerzésre mennek jelenleg, minimális haszon mellett.

    Az elfogyó sávszéllel kapcsolatban pedig szerinted hol fog fizikai, technikai és gazdaságossági korlátokba ütközni annak növelése, kábel vagy optika esetében?

    A moderátorok meg mindjárt jól kiraknak minket ennyi offért :D

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz ludsimon #50827 üzenetére

    Gondolom ott van értelme, ahol sűrű a beépítés, föld alatt, szűk helyen mennek a kábelek, nehéz azokat kicserélni, pl optikára, tehát belvárosi környezetben.
    Itt a kertvárosban gondolom már versenyben lenne az optikára cserélés, mint az ED3.1-re fejlesztés, főleg hogy a saját oszlopaik megvannak, amik könnyen hozzáférhetők, még az ELMŰ-től se kell engedély nekik, meg nem kell fizetniük az oszlophasználatért.
    Na pont ezért smucig a T [hányós smiley], mert nekik lett volna a legkönnyebb fejleszteni a hálózatukat, míg a UPC és a DIGI 0-ról épített/épít hálózatot itt a XVI.-ban...

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz wmati #50834 üzenetére

    A XVI. kerületet emlegettem, na most a UPC is elkezdte építeni a kis hálózatát az ELMŰ oszlopaira, 30cm a DIGI által (nemrég/most) kiépített kábelek alá, úgyhogy a UPC se fog hamarabb profitot termelni ezen a részen mint a DIGI.
    Na most a vesztes itt a T lesz, mert a másik két szolgáltató tőlük fogja átcsábítani az előfizetőket, bár nem féltem őket, annyian biztos maradnak majd náluk hogy ne bontsák le a hálózatukat, de fejleszteni se nagyon fognak valszeg.Kiindulva abból hogy ott se akarnak normális versenybe szállni ahol van FTTH/FTTB hálózatuk, és ott is csak 120/10-es csomagot adnak max, és fizikailag hozzá se kellene nyúlniuk semmihez, csak központilag sávszélt emelni.
    Előfizetői szempontból viszont jó lesz 3 szolgáltató mellett, legalább egymás árait lejjebb nyomják.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz baro32 #51904 üzenetére

    Az optika vagy koax részhez :
    Ha az utcán oszlopon megy a kábel, akkor fenykepezd le az osztót valahol ahonnan a bekotesek (vagyis a kábelek) mennek a hazakba.

    A képet meg rakd fel ide a forumba, és megmondjuk.
    Amúgy igen, a koax az amit antenna kabelkent ismersz, az optika viszont nem egeszen olyan mint a hazimozis, sokkal vékonyabb annál, meg a koaxnal is. És szerintem nem a látható feny tartomanyaban mennek a jelek a hálózat eseteben.
    Viszont semmilyen optikai kábel fenyebe sem ajanlatos belenezni, mint ahogy a lezerek és a nap fenyebe se, mert levalhat a retinad, aka megvakulhatsz.Es föleg veszélyes ha nem látható tartomanyrol van szó, mert akkor nem is tudod hogy "jön-e" belőle feny.

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    Üdv!

    Lejárt a két év hűség a T-nél, (amit nem is akarok meghosszabbítani, mert 2-3 hónap és lesz DIGI), így most hűség nélkül a telefonra 4020 Ft-ot, a NetMánia M csomagra 6170Ft-ot számláznak.
    Viszont megnéztem a honlapjukon, ott a telefonra 3920 Ft-ot írnak, a netre meg 5760 Ft, mert ezek "új" csomagok (tudnám mi a rákért mikor ugyanaz a nevük is, meg minden paraméterük).
    Kedvesek hogy nem raknak át bele automatikusan, hagy fizesse a hülye ügyfél az 500Ft-al többet :N
    Na mindegy, azért "újra" rendeltem a webshopukon azt amiben most is vagyok, az e-mailt meg is kaptam róla (szerencsére nem az ő mail fiókjukat használom :DDD ), viszont a honlapjukra belépve a "rendeléseim" menüpont alatt nem jelenik meg.

    Van rá esély hogy azért a 3-4 hónap alatt legalább az utolsó hónapra átfusson és érvénybe lépjen a módosítás, és legalább egyszer spóroljak 0,5k-t? :)) :C

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz djculture #53182 üzenetére

    Ehh, akkor dobhatna egy hibaüzenet hogy ez így nem fog működni, meg ne küldözgessen e-mailt hogy megrendelés folyamatban :N :U
    De ha szigorúan nézem, akkor nem ugyanaz a szolgáltatás, mert a mostaninak "NetMánia M" a neve, amit meg megrendeltem, annak "Új NetMániaM", meg ugyanígy a telefonnál :D

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz djculture #53182 üzenetére

    Most beléptem a t-home oldalára, és az új csomagakt írja ki az olcsóbb árakkal, úgyhogy mégiscsak lehet.
    Viszont a rendelések alatt nem írja ki se a folyamatban lévőknél, se a lezárt rendeléseknél hogy lett volna-e ilyen megrendelésem.

    Nemrég hívtak hívtak telefonon hogy lejárt a hűségünk, nem akarjuk-e meghosszabbítani, mondtam hogy nem, viszont említettem hogy a honlapon új csomagok vannak, amik viszont olcsóbbak, és ugyanúgy hűség nélküliek, erre azt mondta hogy azt a 1412-n vagy személyesen tudom intézni. Fasza gyerekek, hogyha hűséges szerződést akarok kötni, akkor azt rögtön elintézte volna, de ha nem hűséges csomagot akarok, akkor hívogassam én őket, meg menjek be hozzájuk.
    Üzletpolitikájuk újabb remek példája, ami miatt dobbantok tőlük amint lehet.

    Öröm az ürömben, hogy mint fentebb írtam, azért a csomagmódosítás végbe ment, remélem majd a számlázáskor is az lesz az érvényes...

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz dchard #55446 üzenetére

    Vagy esetleg nem szarakodnak kábellel, meg rézzel, hanem optikát húznak (jó, ez persze nem reális), és úgy adják a TV adást mint a DIGI, az ONT csinál DVB-C-t, meg analóg jelet is, sávszél is megmarad, mindenki happy.
    De gondolom a T ott sem csinál ilyet ahol optikája van.

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz dchard #55478 üzenetére

    Ha már te írtad ezt a cikket, biztos jobban vágod a témát mint én :D
    De az tény hogy a DIGI-nél FTTH övezetben kapsz egy ZTE ZXA10 F625G, vagy egy Huawei EchoLife HG8242-B ONT-t, azon van egy coax kimenet, arra meg annyit TV-t raksz rá amennyit szeretnél, a csatornák nagy része jön analógon, az összes meg DVB-C-n, és csak akkor kell STB vagy előfizetői kártya ha külön fizetős csomagot akarsz nézni.
    És egyszerre annyi csatornát nézel amennyit akarsz.
    DIGI kábel TV összefoglalója
    A fenti típusok alapján utánanézhetsz hogy pontosan milyen technológiát alkalmaznak, de működik :)

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz #32577792 #55496 üzenetére

    Hát ez nagyon konstruktív hogy kiforgatod amit írtam :)

    Igen, azt tisztáztuk a legelején hogy nincs mindenhol DIGI, de a T egyszerűbb helyzetben van ha fejleszteni akar, a DIGI-nek egy terület esetén nulláról kell építenie mindent, a T-nek megvan az alapinfrája, saját oszlopok, alépítmények, gerincvezetékek, stb.

    De amit felhoztam fő problémának, hogy a T ott is az IPTV-t erőlteti ahol optikája van, pedig ott tuti úgy is meg tudná oldani mint a DIGI, de nem teszi, mert a pofátlanul magas havidíjon felül még megsarcol tévénként az STB-okkal.

    Amúgy meg a mai laposokban van PIP, szal két csatornát már tudsz egyszerre nézni két bemenetről :D
    És spec van hogy nagyanyámnak nem elég egy csatorna, és egyszerre kettőt néz két TV-n :))
    Lehet hogy te forevor alone típus vagy, de van ahol többen élnek egy háztartásban, netalán több TV is van, esetleg több is mint 3, amennyire a T ad STB-t.
    Bár gondolom tisztában vagy vele hogy erre utalt amit írtam, és csak ironikus akartál lenni, mert unatkozol :)

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz OldMike #55509 üzenetére

    Nem háborgok, félreértés ne essék, szép csendben, remélhetőleg még ebben, vagy a következő hónapban búcsút intek a T-nek, aztán azt szolgáltat és áraz amit akar. :K
    Nem a TV miatt, az nincs is tőlük, hanem az üzletpolitikájuk, és a (nem)fejlesztési terveik miatt.
    Na jó, lehet nem szép csendben, majd írok nekik egy búcsúlevelet hogy mi miatt lesznek 1-2 éven belül csak a 3. legtöbb előfizetővel rendelkező szolgáltató a kerületben, a sok éves monopolhelyzetük után :N

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz kabelmania27 #55514 üzenetére

    Itt a XVI. kerületben, ahol a DIGI meg a UPC is most indította el a hálózatát, aki új előfizetőként a T-hez megy, annak egészségére, megérdemli :D
    Mivel eddig a T volt monopol helyzetben, így mindenki szinte (lakótelepeken néhol van más kábeles szolgáltató is) náluk volt, tehát a T csak veszíteni fog/tud ügyfelet ez eddigiekhez képest.
    Országos szinten a UPC a piacvezető TV szolgáltatásban, a három nagy szolgáltató egyenként 20 valahány %-ban részesedik a piacból, netben a UPC és a DIGI is jobb áron kínálja a jobb csomagokat, úgyhogy sejtésem szerint itt pár éven belül a T az előfizetőinek 2/3-át bukni fogja.

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz btz #55530 üzenetére

    Most azokról a területekről van szó ahol van.
    Állambácsinak nem a Deutsche Telekom-ot kellet volna stratégiai partnernek választani, és akkor lehet hogy lenne. Mert a kedves Deutsche Telekom még az optikai hálózatán se akar olyan sebességgel szolgáltatni mint a UPC a koaxon, a piaci versenye kimerül annyiban, hogy hiéna csomagot ad ott ahol van nagy konkurencia, amúgy meg ül a monopol helyzetén, és adja drágán a koprolitot, mert tudja hogy megteheti. :N

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    Szomorú vagyok, a T nem akar hiéna kedvezményt adni, pedig már van UPC is az utcában :(
    Úgy néz ki nem naprakész az adatbázisuk...

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz DJ. Ru$y #56287 üzenetére

    Azt nem lehet, mert a DIGI is fent van az oszlopon az optikájával, és ők is a finishben vannak, csak gondoltam addig is adhatná a T olcsóbban a UPC-re való tekintettel, mert ők már tényleg szórólapoztak is :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz kisapa #56309 üzenetére

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz Gubek-Einste #56337 üzenetére

    Ez így nettó baromság, nehogy azért fizessek ki pluszba 8 napot hogy meggondolhassam magam.
    Mindenki felnőtt ember, ha eldönti hogy én MOST felmondtam, visszavittem nekik az eszközeiket, amit elismertek hogy visszavettek, akkor onnantól kezdve kapnak rá másfél percet hogy ezt bevigyék az online rendszerükbe, lévén egy IT-vel foglalkozó cégről beszélünk, akik nem galambpostát használnak (mellesleg egy postagalamb is kevesebb idő alatt keresztülrepüli az országot mint 8 nap).
    Mivel én felmondtam, felőlem rögtön kikapcsolhatják az összes szolgáltatásukat, az az ő bajuk ha még 8 napig adják azokat (amiket ugye fizikailag nem is tudok használni mivel az eszközöket leadtam, ahogy ezt előttem is mondta valaki)

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    Akkor sorry, de akkor meg a jogszabály hülye, ha azt is tartalmazza hogy a felmondási idő alatt is fizetni kell olyanért amit nem is tudsz használni.
    A G4S-nél is ki kellett fizetni a 60 napot?

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    Hiéna kedvezményt adnak akkor is ha hűségidő nélkül rendelek szolgáltatást?
    Csak mert a webshopukban, ott van hogy hűségidő nélkül, kiírja az eredeti árat áthúzva, alatta a kedvezményest. Na nosza meg is rendeltem, megrendelés közben is ezt a kedvezményes árat írta ki.
    Aztán mikor lefutott a csomagváltás, a szolgáltatásaim menüpont alatt kiírja csomagot, mellette meg az eredeti, nem kedvezményes árat.
    Úgyhogy most felhívtam őket telefonon, és ott azt mondták hogy hűségidő nélkül nem tudnak hiéna csomagot adni.
    Ez így nem a fogyasztó szándékos megtévesztése, amire nagyon háklis a fogyasztóvédelem? :N

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz Intruder2k5 #56534 üzenetére

    6-án rendeltem meg, tegnap meg is jelent a webes felületen az új csomag, a nagyon nem kedvezményes árral, ma meg felhívtam őket, és visszaváltottam az eddigi csomagra, plusz tettem panaszt, ezzel nincs gond.
    Csak azzal hogy most a webshopjuk hazudik, vagy a telefonos ügyfélszolgálat, mert akkor valamelyikre háklis leszek/vagyok.
    És a webes felületen továbbra is ír kedvezményt hűség nélkül, úgyhogy print screenelgetek, itt feltettem a kérdést hogy akkor most hűség nélkül adnak-e vagy sem, meg megvárom a válaszukat a panaszra...

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz Intruder2k5 #56536 üzenetére

    Adjon. Kiírták.
    Ha meg nem ad, függően a panaszomra érkezett válaszuktól, lehet megkérdezem majd a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság véleményét is a dologról :)

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz Intruder2k5 #56538 üzenetére

    Már nem ez az első problémám a T-vel, úgyhogy velük kapcsolatban már úgy vagyok, hogy ha megdöglött a tehenem, dögöljön meg az övék is, a legszebb öröm a káröröm. Ha már kapnak egy kis bírságot, lehet hogy boldogabb leszek tőle :DDD
    Azért technikai hibának kicsit durva hogy ez mindegyik csomagnál így van, és továbblépve a megrendelésnél is egy másik oldalon, más táblázatban.

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz Intruder2k5 #56538 üzenetére

    Hátha megadnák, és kínosan ügyelnének hogy csak a minimum sebességet adják, akkor lennének olyan hülyék, hogy másodszor is beállnak pofonért :D
    Amúgy meg akkor szimplán lemondanám, és mennék a UPC-hez, amit jelenleg is csak azért nem teszek, mert a DIGI-re várok. Úgyhogy például ezért is érdemes lenne megadniuk a kedvezményt hűség nélkül, hogy pár hónapig még az ő zsebüket tömjük, még ha egy kicsivel kevesebbel is.

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz Janó 44 #56601 üzenetére

    Nem új ügyfelek vagyunk, 2006 óta náluk van a netünk.
    És mi nem volt a lentebbik képen, ez nem teljesen tiszta hogy mire gondolsz? :))

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz Renato1993 #56533 üzenetére

    Na, csillagbogárkáim, bemásolok pár részletet egy chates beszélgetésből egy T-s ügyintézővel, melyet a T hivatalos chat rendszerén keresztül folytattam.

    "A Magyar Telekom Chat szolgáltatása üdvözli Önt!

    ...Andrea: Nagy valószínűséggel az Ön címén elérhető a speciális ajánlatunk is, ami területfüggő. Ha a honlapon megadja a címet és rákattint az elérhető szolgáltatásokra, akkor a speciális csomagjaink jelennek meg, és a 4560 Ft-os havidíj.

    József: Igen, ez jelenleg is így van, ahogy a megrendelésemkor is, azonban miután lefutott a csomagváltás, mégsem a 4560Ft-os ár szerepelt mellette

    Andrea: Az Otthoni előfizetésem menüben a csomag publikus ára jelenik meg a csomag neve mellett, mert a területfüggő speciális ajánlatunkat nem tudja a rendszer kezelni. A technikai probléma okozta kellemetlenségért elnézését kérem.

    Andrea: A számlában már a kedvezményekkel csökkentett árat fogjuk kiterhelni.

    ...József: A fenti beszélgetés hivatalos tájékoztatásnak minősül? és amennyiben most megrendelem a Netmánia L csomagot telefonszolgáltatás mellé, dupla kedvezménnyel, hűségidő nélkül, és aszámlán mégsem a 4560Ft-os ár szerepel, hanem a 6560Ft-os lista ár,

    József: *lista ár szerepel, hivatkozhatok erre a beszélgetésre?

    Andrea: Igen.

    Andrea: Ha a megrendelést itt a honlapon indítja el, akkor a fent említett díjszabás szerint fogjuk számlázni a csomagot. "

    Na én ezek után újfent megrendeltem, majd megnézzük mi szerepel a számlán, ezek után már nem hivatkozhatnak arra hogy szar a honlapjuk... :)

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz Heimdallr75 #57402 üzenetére

    Speciel a szabályos jelölés szerint 1024 byte=1 KiB (kibibyte).
    Persze a megszokás miatt az SI prefixeknel is mindenki 1024-re gondol váltószámként ha az bit vagy byte előtt van.
    Kivéve mikor nem, mint fentebb is szerepelt az adattárolók esete :D

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    Sajnálatos módon búcsút kellett intenem a Telekomtól, valamiért nem akartak 500/100-as netcsomagot adni, rádásul olcsobban mint az eddigi 20/1-es, ki érti ezt? :F
    (De a szemét DIGI ráadásul jelenleg 500/200-ad az ígért helyett, fúj!) :(

    Na mindegy, így a szurkálódás, sokak számára szívfájdítás, a hezitálók számára pedig egy kis rejtett infó után az lenne a kérdésem hogy az utolsó számlán az egész fennmaradó hónapot kifizettetik, vagy napra arányosan a mai nap, plusz 8 napot?

    Plusz volt egy kis vitám is velük (visszabb olvasható a topicban) hogy mennyi is a havidij hűség nélkül hienas területen, és a telefonos és személyes üfsz totál az ellenkezőjét mondta mint a webes üfsz, de ez majd egy későbbi kör lesz úgy érzem, és lehet a felügyeleti szervek is részt vesznek majd benne, ugyanis erzek egy kis fogyasztó szándékos megtevesztese dolgot a sztoriban.
    És most már megszivatni se nagyon tudnának emiatt, mint ahogy sugallták egyesek hogy miért nem érdemes szivozni a T-vel.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz bopeti98 #59037 üzenetére

    Mondd fel a hűséget, fizesd ki a kötbért még így az elején akkor(ha még ők tartoznak neked 15k-va, akkor még így is pozitívra jössz ki), és határozatlan idejűt használj addig amíg be nem kötik a DIGI-t, aztán szüntesd meg fenébe a T-t :D
    Ha jót akarsz magadnak. Ha nem, akkor maradj a T-nél, és irigykedj azokra a szomszédokra akik váltottak, spórolnak egy csomót, és jobb szolgáltatást kapnak :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz Sasos #59042 üzenetére

    Engem is ez fogad, mondjuk az én esetem annyiban speciális hogy mi május közepén lemondtunk minden szolgáltatást, de a hét előző felében még be tudtam lépni, és még a szolgáltatások között a net előfizetés sem tűnt el a listából, pedig már rég elkellet volna tűnnie...
    De mivel eddig E-számlával fizettünk, és még egy számla lesz, ezért nem ártana ha be tudnánk még lépni... érdekes szituáció, mivel lemondtuk, ezért meg kéne szüntetniük szerintem a fiókot is, viszont ha megszüntetik, nem tudjuk befizetni az utolsó számlát, tehát logikusan még élnie kellene fióknak valameddig :DDD

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz bopeti98 #59041 üzenetére

    Mikor kötötted a két évet?
    Hogy jön ki ennyi kötbér? Kérj egy részletezést, mert csak azt fizettethetik ki amit a két év hűség miatt kapsz kedvezményként havonta, abból is csak a már eltelt hónapokat, nem a hátralévőket.
    Több szolgáltatás egyidejű használata miatti kedvezmény nem képzi a kötbér részét.
    Még esetleg olyat számolhatnak fel, hogy bekötési díj, amit elengedtek a hűségért cserébe, volt ilyened?
    Mennyi a havidíjad amúgy?

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • Renato1993

    tag

    válasz bopeti98 #59047 üzenetére

    Értem, a bekötési díj szívás.
    Azért számolj utána, lehet (kb tuti :D ) hogyha DIGI-re váltasz, kevesebbet fizetsz két év alatt, mintha 2 évig a T-nek fizetnéd a havidíjat, és a különbözetből kijön a kötbér, vagy még többet is megspórolsz.
    Ha csak nullára kijössz, akkor is jobban jársz minőségileg a DIGI optikájával.

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

Új hozzászólás Aktív témák