Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norti

    addikt

    válasz MaxxDamage #41786 üzenetére

    Az rendben van, hogy full sötét piros nem lesz, mert nincs már az a funkció (amúgy ez kb. olyan, mint amikor mi a CRM programunkban olyan funkciót használtunk ki, ami nem dokumentált és elvileg hiba, aztán amikor jött a frissítés, nem volt többé és át kellett állni másra :D), de készenléti módban (=távirányítóval egy gombnyomással vagy a nagy ledes gombbal kikapcsolt állapot) pirosnak kéne lennie a gombnak és nem zöldnek, mindegy, hogy felvevős vagy nem, ezt nézd meg (a kis zöld led világítani fog mindig készenlétben). Szerintem neked azért zöld a gomb, mert kétszer nyomod meg a kikapcsolást, mint régen, de ezzel most újra bekapcsolod, nem? :)

    Most az, hogy a gomb mennyire piros vagy egy kicsit narancssárgás, arról lehetne vitatkozni (nem 100%-os a műanyag led előtét sem, szivárog a fény rendesen egy-két helyen), de olyan, hogy sárga állapot (amit az utánad linkelt hszben írtak) nincs. Nekem egy ISB 2001 és egy 6030 van, de vasárnap lecsekkolom újra, most nem vagyok otthon ;)

    Én ahogy már írtam, annak örülök a frissítés után, hogy a sötétben rohadtul világító HDMI kék ledet lekapcsolja a box készenlétben :))

Új hozzászólás Aktív témák