Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz hackeeeee #17227 üzenetére

    siker! :K :C
    nem kerteltem, említettem a lejáró hűségemet, és konkrétan rákérdeztem, hogy nálam a digi elérhetőség okán adott-e a kedvezményes t-home csomag, mert nem mindegy, hogy közel a felét fizetném havonta, és amennyiben adott, úgy nem akarnék a digi irányába nézelődni!?!? korrekt ügyintézőt fogtam ki - 15 év tapasztalatom van telefonos ügyintézésben (is), és mondhatni, már a személy hangjából, hanglejtéséből...stb feltérképezem magamnak, hogy milyen egyéniséggel is állhatok szemben -, aki utánanézett, és mondta hogy igen, van lehetőségem a kedvezményes csomag igénybevételére! megfelelő tájékoztatást kaptam, hogy adott csomagban van ugyan telefonos előfizetés is, de ne kötelező használni, továbbá minden kérdésemre (rész-, illetve időarányos számlázás, mivel 31 nap eltéréssel jár le a kábelnet és az iptv hűsége, valamint eztán is kérném a prémium opciót...stb) kielégítő választ kaptam, szóval most le a kalappal az ügyfészolgálat előtt, maradok tisztelettel a t-nél! :C
    néhány napon belül aktiválják az új - kedvezményes - csomagot, a szolgáltatásban kiesés nem lesz, így jártam a legjobban! :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák