Keresés

Aktív témák

  • cs_gaborka

    tag

    válasz vtechun #2776 üzenetére

    Szia, természetesen próbáltam a 720 illetve az 1080-as beállítást is. Ma véletlenül megálltam a VIVA-n, és most tényleg elment a kedvem az egésztől: a zene olyan szinten ciripel, mintha egy ősrégi 64k-s mp3-at hallgatnék :Y katasztrófális, még tv-n is, be sem mertem kapcsolni hozzá az erősítőt, hogy azon hallgassam... Ehhez képes a sat, nem mondom, hogy HI-FI (ma az elérhető kategóriában szerintem semmi sem az) de hallgatható volt erősítőn keresztül is, némi fejcsóválgatás mellett :K A család pedig simán eltáncolgat mellette, ha éppen olyan a kedvünk, mondjuk reggeli után, pizsamában :DD De erről, ha marad az iptv, le kell mondaniuk... Mindenesetre ezt be fogom jelenteni, mert a képpel kapcsolatban nyilván megdumálnak, nehéz objektív méréssel igazolni a használhatatlan/élvezhetetlen minőséget pl. a fogyasztóvédők felé, sajnos a HDMI-t nem tudom jelenleg még rögzíteni :-( A HD-s kamerám képével meg valószínüleg úgyis elhajtanának, ráfogva mindent mindenre... De a hang az hallható :C arra nem tudnak mit mondani, a szerelő sem lehet annyira botfülü, hogy ne hallja a ciripelő érdes hangzást... Na majd meglátjuk.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák