Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Tegnap még korán elmentem apámhoz rendet rakni és összetakarítani. Utána itthon még egy kicsit alakítottam az ágyon ami menet közben veszélyesnek tűnt. Végül ilyen lett. 1
    2
    3
    4
    Háttérben a gyerekszoba új színe. Szerelmem keze munkája. :D
    Délután elkészült Csillagunk is. 185e lett a javítás. Első lengéscsillapítók csere. Összes szilent és stabpálca. Hátul szilentek és gumibak cseréje. Elöl toronycsapágy csere is szükséges volt. Elöl fékbetétek, hátul komplett fékrendszer csere. (hiába lett kiengedve a kézifék kicsit fogott és szétégett még a kopásérzékelő is.) Klímában kevés volt a gáz ezért levették belőle és új gázzal feltöltötték teljesen. a futómű és a fékrendszer teljesen fel lett újítva. Most már járhat vele folyamatosan szerelmem majd Pestre Boldihoz. Kerekek nyárira cserélve. Igazából most látszik hogy amit az előző tulajdonos elhanyagolt azt apránként nekünk kell kicseréltetnünk. Kezdődött a turbóval és most a futómű/fékrendszer volt terítéken. Következő nekifutásra az alvázon lévő rozsda lesz kijavíttatva.
    Ma kicserélem én is Röfinek a kerekeit nyárira és az eldugult lefolyókat takarítom ki.
    Szép napot mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák