Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mh197

    senior tag

    válasz didyman #419 üzenetére

    Huh, végre valaki, aki ismeri ezt a típust! :C :R
    Nekem az a SMART 600-am van, amelyik elől érintőgombos, vagyis nem olyan kapcsolós, mint a BACK sorozat. Ja, és álló, vagyis nem ilyen monitor alá helyezhető, vagy ilyen lapos kiadás, hanem a szimpla szép téglatest kialakítású.
    Az ok, hogy a régebbi powercsuti kell hozzá, de attól még a win beépített ups részének is látni kellene az értékeit nem? :F Mert ha nálam rá van dugva a gépre, és kiválasztom az xp-ben a típust, akkor nincs semmi. Több típus esetén, illetve más márkamegadást is próbálkoztam, de semmi.
    A kábellel az a helyzet, hogy házi készítésű. Megtaláltam neten egy rajzot a a megfelelő lábak összekötéséről, és az alapján készítettem el a kábelt. Ha jól emléxem 2 fajta volt, mind2 megépítettem, de egyikkel sem ment. Az egyiknél kifejezetten lassab lett a gép, és néha fagyott is. Ha hazaérek, előásom a gépemen van otthon a rajz lementve, és felrakom, hogy milyen kábelt is építettem. Gondolom nem volt rossz a rajz, mert több helyen is megtaláltam a bekötést, és ugyanez volt mindenhol a SMART-okhoz rajzolva.

    A kábelt úgy készítettem, hogy ugye multiméter, vettem sima soros hosszabbító kábelt, amiben ugye minden szál be van klötve a csatiba. Középen a kábelt kettévágtam, megkeresgettem minden szálhoz melyik csatipólus tartozik, a megfelelőket összekötöttem, a többit leszigeteltem, tehát elvben ugyanazt megépítettem mint a gyári. Többször is bemértem, hogy a megfelelő csatilábak legyenek összekötve, szóval ezen a részen nem lehetett gond. Most így, amennyire emléxem az egyik féle kábelrajzon 2, a másikon 4 lábat kellett összekötni. A 2 vezetékes verzió egyáltalán nem ment, a 4 vezetékes meg fagyasztott. De ezekról bővebben írok este, ha hazakeveredem a gépemhez, és akkor pontosítok. :R

  • mh197

    senior tag

    válasz didyman #419 üzenetére

    Itt van a kétféle kábel, amivel próbálkoztam :

    [link]

    Megcsináltam a SMART-custom cable -t is, és a 9400024C kábelt is. A másidik esetben a 9400024C kábellel fagyott , illetve lassult a gép.

    Akkor létezik egy harmadik is ezek szerint? Mármint 9400024B? :F Vagy az az első kábel, vagyis a custom cable a B jelzésű?

    Szerk. : Az első kábel ugye a smart-cutom egyáltalán nem műxöt, attól ha rádugtam semmi nem történt.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák