Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Cobra. #3990 üzenetére

    A 650VA/400W-os Eaton Protection Stationt bruttó 19.150,-forintért nemhogy nem drágának, hanem egyszerűen bestbuy-nak, kihagyhatatlan vételnek tartom, miután a specifikációját áttanulmányoztam:

    - Valós 400W (650VA), kb. minden közepes-nagyobb teljesítményű otthoni PChez elegendő, hacsak éppen nem a Furmarkot futtatjuk az áramszünet idején :)
    - Komoly, kellőképpen specifikált túlfeszültségvédelem.
    - Túlfeszvédelem nemcsak telefonvonalon, hanem RJ45-ön is, így az is tud védeni a modem után, akinek kábelnetje van.
    - Komoly akksi, komoly áthidalási idő.
    - 2 év teljeskörű garancia, az akksira is(!!!)
    - 8 db normál (DIN)aljzat, nem kell speckábelekkel, plusz elosztókkal bohóckodni.
    - Energiatakarékos vezérlés, az ECOCONTROL-lal (Master/slave)
    - USB csati a PC felé, és a mellé adott menedzsment program
    - Hidegindíthatóság: egy hosszabb téli áramszünet esetén a gázkazán 60W-os szivattyúját elvinné legalább 1-2 órán keresztül (bár ez azért nem rendeltetésszerű használat lenne...)

    Kell ennél több, ennyiért??? Szerintem egy otthon / irodában használt gép legkevesebb ennyit megérdemel!
    ui: Köszi, hogy a hozzászólásoddal felnyitottad a szememet, valóban nem csak az APC gyárt jó áron, jó szünetmentest, csak rá kell szánni az időt egy kis dokumentáció-tanulmányozásra. Ja és igen: most rendeltem meg a fenti linken magamnak! :R

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák