Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Darko_addict #4928 üzenetére

    Hali!

    Megméred az összfogyasztásod és lehetőségekhez mérten dupláját megveszed.
    Nálam 300watt volt anno és úgy vettem a mostanit: 1000VA/600watt.

    De vehetsz 400-500wattosat is 300watthoz, a tartásidőd csökken csak.

    Nekem már jönnének pár százezerrel, de a net meg áramszolgáltató egymásra mutogat.
    -szar a net túlfeszvédelme azért mennek ki a pc-k ha mennek (mondja az áramos)
    -szar az áram nem lehet megfogni a túlfeszt (mondja a netes)

    Amit én tapasztaltam azt hogy ups nélkül lehetetlen biztosra menni 2lépcsős védelmem van, és csak a gépet tudom "100%" fogni, és én úgy látom hogy a net a gyenge láncszem.

    Konnektor felől sosem ment tönkre semmi, az UPS, és utána kötött feszvédett elosztó, mindent megfogott eddig.

    Net felől egyszer kiszállt egy alaplap, mondjuk az én baromságom miatt: gondoltam azt hogy UPS bezavar a netnek azért nem megy, kivettem a körből csak a netet másnap derült égből villám durr... két hónappal később be volt kötve a net is az UPS-re hasonló villámeset, mindben megúszta, csak a modem nem mert koaxos, azt UPS-el nem tudom fogni csak UTP-t... másik szobában van koaxra külön védelem, de láthatóan nem vállt be, mert a modem szépen kialudt mikor jött az amper :D

    Azóta netet felrekózták: a koaxokra tettek védős dobozokat, tesztelve nem voltak mert idén nem volt akkora ereje a viharoknak mint 2009-be... vagy 10-be. 2009-ben gyakran téptem a hajamat is emiatt.

    üdv!

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák