Új hozzászólás Aktív témák

  • _ak_

    addikt

    Sziasztok,

    Az APC Back-UPS BX750MI-vel van valami probléma? Mármint azon kívül, hogy 2-szer annyi, mint egy hasonszőrű CyberPower?

    Igazából sokat keresgéltem, mire ide kilyukadtam. A 4 Schuko, 1Gbps RJ45 csatlakozó és hátul az USB csatlakozó, ill. az APC név miatt esett rá a választás. Csak aztán mégsem lett a legszuperebb, mert ahová elképzeltem, ott messze van a konnektortól, hosszabbítóba vagyis túlfeszültségvédőbe nem akarom dugni, illetve ahogy látom, csak windowsos szoftver van hozzá, pedig jó lenne kikapcsolni a csipogást áramszünet esetén.
    Macre nincs valamilyen univerzális program?

    Eredeti céljának mondjuk jónak tűnik, mert a NAS rendben felismerte, valamivel több, mint 1 órát ír becsült üzemidőre.

    Mindent egybevéve megtartanám, ha nincs vele gond, de a jövőre való tekintettel van olyan UPS ami kb. 2-2,5 méteres kábellel jön?
    Ezek az elosztó típusú/kinézetű UPS-ek jók van belőlük ajánlott? Routereket/ gatewayt kötném rá.

    Addig is, ethernet hálózat védelmére van valami olyan kütyü amit nem kell manuálisan a földhöz kötni? A szolgáltatós modem után kötném, hogy ne menjen semmi nem kívánatos tovább a hálózaton. Létezik-e Schuko csatlakozós belőlük, ahol a UPS-hez hasonlóan az adja a földet?

    Let's begin, de gozaimasu!

Új hozzászólás Aktív témák