Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz fulton #19457 üzenetére

    Ahogy látom az olcsóbb típusok esetében, amik már elbírják a terhelésedet, még kicsi az áthidalási kapacitás ehhez a terheléshez.
    Tehát vagy drága(értsd terhelésileg pontosan méretezett inverter+külső aksi), vagy közepes kategóriájú, de a terhelés szempontjából "túlméretezett" egységet kell venned, amire mondjuk már a routert is rá tudod kötni egyébként.

    Szerintem egy Eaton 5e 850i már tutira elég, annak a max terhelhetősége papíron 540W, tehát tartalékkal számolva 480-al lehet kalkulálni. Ezt arra méretezték hogy 1 db ilyen 480-as terhelésű PC-t 3 percig el tudjon látni, tehát ahogy a kolléga is írja ha alacsonyabban terheled meg lesz a minimum 10 perc akkor is amikor már jópár éve nem cseréltél aksit benne.
    Nem tudom hogy a 650-esben mekkora az aksi, lehet hogy ugyanaz, de nem vagyok biztos benne, ezért írtam legalább a 850-est.

    BTW az egyik webshopban most épp akciós ennek egy "felújított", más változata, ha esetleg nem zavar az hogy nem vacsi újat kapsz.

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák