Új hozzászólás Aktív témák

  • asturel

    őstag

    válasz PROTRON #17976 üzenetére

    Nem terveztem a hangfalat rákötni, de ha az ups előtti (nem túlfeszvédős) elosztóba van dugva, időnként elkezd folyamatosan erősödve búgni/gerjedni majd később elhalkul :D -- de ezt végtelen ciklusban. Lehetséges, hogy visszaszemetel az elosztóra az ups, vagy ez hülyeség? Amikor egy 12V-os kapcsolóüzemű /kínai/ "monitortáp" volt mellédugva akkor is ezt játszotta. Szoftveres mérésben amúgy nem igazán látszik meg fogyasztásban a hangfal.

    Csak nekem sok a 200+ W "kvázi" idle-ben? (volt egy Ryzen 2400G gép, igaz csak m2 ssd volt benne, de az 20W-ot evett... :D saját gépemet idle-ben 80W +/-20W -ra lőttem volna be.. 200-220kW a havi fogyasztásom, úgy hogy 0-24ben megy a pc)

    Hálózatról üzemeltetve nem direktben kapja AVR-en keresztül a delejt? :D Vagy pont az AVR ami lekapcsol? Olyan akkor nem lehet, hogy hálózatról nem kapcsol le, de akkuról igen (túlterhelés miatt)?

    Nagyon ritkán játszom (fél éve ha elindítottam valamit, nincs fent olyan AAA játék amivel meg tudnám nézni hirtelen, max 3DMark :D ), ezért is nem próbáltam ki. Valószínűleg hamarabb nyerek a lottón, mint hogy játék közben menjen el az áram. :D

    Igen, a Prime95, főleg AVX-szel, jobban megküldi mint bármi, de így is csak max 180W amit a CPU fel tud venni, miközben Vega64 átlagban 220-230W-ot eszik (szoftver szerint) játék alatt, de vannak 300+ W peak-ek is :D

    Eaton 5E 1100i viszont már aktív ventilátoros, viszont nekem fontos, hogy teljesen hangtalan legyen, 1000VA körül viszont már csak aktív hűtésest látok, van esetleg amit nem vettem észre? :D

Új hozzászólás Aktív témák