Új hozzászólás Aktív témák

  • Cleinor

    tag

    Sziasztok!

    Remélem valaki tud tanácsot adni kételkedésem ügyében.
    Mai nap vettem egy MGE Nova 1100-ast és arra a következtetésre jutottam hogy hangos.
    Vásárlás elött megnéztem, és valahogy akkor ezt nem hallottam, ezért gondolom hogy valamit talán rosszul csinálok.
    Amikor rádugom a hálózatra automatikusan elkezdi tölteni az aksikat, s ezzel egyidőben hátul beindul a turbina avagy egy kis kifelé fújó venti.
    Amikor hálózatról lehúzom és bekapcsolom a szünetmentest akár terhelve akár úgy hogy semmi nincs rajta, a helyzet ugyan ez.

    Azt tökéleletesen meg tudnám érteni hogy beindul a venti ha a hálózatról megszűnit a töltés és elkezd dolgozni az aksi, de az normális hogy mindig megy a venti?

    Akitől vettem a következőt nyilatkozta: "negyed éve nem volt használva mielött jöttél 1,5órát töltöttem" ekkor nem véltem hangosnak, bár talán nem is tudtam hogy hangos lesz a gépem mellett.
    Szépen lekapcsoltuk a hálózatról, s gyönyörűen vitte tovább a gépet extra hangkibocsájtás nélkül.
    Haza hoztam rákötöttem itthon, és itt már hallottam hangját.

    Sajnos zavar mert így már nem tudok aludni miközben megy a gépem, illetve a szünetmentesem.

    Most kint a konyhában töltöm simán. Messze a szobámtól hogy tudjak aludni

    Szóval. Ez normális? Ez ellen tudok tenni valamit?

    Válaszotokat előre is köszönöm

    "Elméletileg az elmélet és a gyakorlat ugyan az. Gyakorlatilag nem..."

Új hozzászólás Aktív témák