Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz bexinho23 #13083 üzenetére

    A PS4 Pro-ra én 150-160W fogyasztást találtam, tévéket amiket néztem 80W körüli fogyasztással voltak. Ha a mélynyomót nem kötöd rá akkor kisebb hatásos teljesítményű is jó lehet de az 1500VA az maradjon és persze a tiszta szinuszos kimenet és line-interaktív legyen az csendesebb mint egy online UPS.
    - szinuszos kimenet
    - 1500VA
    - line-interakív

    Ezek ajánlottak továbbra is de itt a márkát is meg kell fizetni de jó nagy akkuk (amit találtam infót a szerint 2x18Ah-ás) vannak bennük:

    Olcsóbb megoldásnak: CyberPower CP1500EPFCLCD 1500VA

    Ebben kisebb akkuk vannak 2x8,5Ah-ást írnak, majdnem a fele mint ami az APC-kben van. 17Ah vs. 36Ah.
    Ezt írják a CP-hez:
    "Typical backup time at half load: - 10 min Typical backup time at full load: - 3 min"

    AZ akku csere egyszerű kiveszed beteszed és kész esetleg környezettudatosság miatt elviheted boltba ott kiveszik a régit beteszik az újat és a régit veszélyes hulladékként szabályosan tudják majd kezelni.

    Költség: a 2db 18Ah-ás akku cseréje az APC-ben kb. 23 ezer forint [link] A CP-hez kb. 12 ezer a csere akku. Ezt olyan 3-5 év közötti időtartamként meg kell tenni de ezek az UPS-ek jelzik ha gondjuk van.

Új hozzászólás Aktív témák