Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz DigitXT #10594 üzenetére

    Az, hogy nagyobb egy ventilátor ne csapjon be: nem csak az átmérő számít, de a lapátok vastagsága és dőlésszöge is nagyban befolyásolja a szállított levegő mennyiségét. Ebből adódóan én nem hiszem, hogy hazugság lenne a dologban, inkább a nagyobbik ventilátor nagyobb statikus nyomással rendelkezik, amíg a kisebb több levegőt szállít. A Sharkoon elég neves gyártó: külföldi tesztoldalak sorra győztesnek hozzák ki olyanok mellett, mint pl. a Silent NoiseBlocker (csak az 4-5x-öse árban, azért nem azt vettem). Szóval nem hiszem, hogy hazudnának a termékadataiknál, mert úgyis hamar lebuknának (konkrétan ebben a tesztben nincsen benne, csak azért linkelem, hogy ma már szinte bárki csinálhat ilyet, ha megveszi a hozzávaló eszközöket).

    Egyébként amennyire a Sharkoon adata hazugság, annyira a Taiwani ADDA-é is lehet, mert (nem mondom, hogy noname cég, de) arról a gyártóról még csak nem is hallottam előtte.

    Ha nem akarsz kockáztatni, akkor vedd meg azt a Noctuát amiről írtatok: drága de megéri az árát.

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák