Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    Jujj de felpörgött a topic! :DDD

    Pizza témára visszatérve.
    Amit régen nagyon szerettem, az a Pietro. Mára azonban annyira szarnak bele, hogy 2-ből 2-szer sikerült hiányosan vagy máshogy elkészíteni a kért pizzát.
    Donpepe az utolsó időben már nagyon silány lett. Nyers tészta, gyenge feltét, stb. Amióta változtak, azóta nem próbáltam.
    Casa - tészta gyenge, feltét kevés, azonban ár/érték arányban elfogadható.
    Házhoz szállításnál nálam a König jöhet jelenleg csak szóba. Egy-két alkalommal volt gond velük, amikor nem volt olyan kellemes, mint amit megszoktam. Illetve egyszer sikerült nekik egy 2,5 órás kiszállítási időt produkálniuk.
    Aztán ott van Kőszegen a Rocco. Isteni a tészta, jók a feltétek, a szósz lehetne rajt egy picinytet vastagabb.
    Az új kedvencem viszont a Mad-Mex (Vép). Tudomásom szerint házhoz szállítás nincs. Azonban tésztában, feltétekben szerintem veri a szombathelyi pizzériákat. Ajánlom a Madmex pizzát jó csípősen (elkészítik akár csípős szósz nélkül is).

    u.i.: annyit azért hozzátennék, hogy én szinte mindig csípős irányból kezdem az étlapot. Ami nem csíp, nem fűszeres, az "csak tölteléknek" jó. :DDD

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés