Új hozzászólás Aktív témák

  • Mindless

    tag

    válasz #56474624 #95 üzenetére

    A párkeresésről...

    Én annó egy csodálatos, gyönyörű, intelligens és megértő barátnőt szerettem volna akivel le tudom élni az egész életemet. Mivel elég határozottan kértem és akartam ezért megkaptam és azóta is boldogan élünk. Mi volt ebben a valótlan?

    Kívánhattam volna ehelyett bárkit aki hajlandó velem lenni és megpróbálni olyanná változtatni amilyen soha nem lehet?

    Ha van egy vágyad elégítsd ki és utána ráérsz átgondolni, hogy valós volt e vagy nem, de meg kell tenned, ez az élet értelme szerintem.

    Az én fantáziám nap mint nap szárnyal :) Csak egy valami különböztet meg egy álmodozó kisgyerekről, hogy én kitartóan ugyanarról fantáziálok és teljes mértékben én irányítom azt.

    De ugyanakkor sok álmodozó kisgyerek akit támogattak és nem adta fel az álmát ma sikeres politikus, sportoló, üzletember, űrhajós vagy bármi egyéb :)

    Az elégedettség pedig nem attól függ, hogy mekkora autód van, vagy mekkora mellű a barátnőd, hanem hogy mennyire vagy képes elfogadni a jelenlegi helyzeted és valójában ehhez nem kell semmi, csak saját magaddal kell megbékélned.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák