Új hozzászólás Aktív témák

  • pepe091

    MODERÁTOR

    Azt hiszem ma volt az utolsó hogy a Jalapeno barban ettünk.... Ekkora tirpák emberekkel régen találkoztam, pláne a vendéglátásban... Bementünk a párommal, alapból csesztek köszönni. Odaálltam a pulthoz, mindketten épp készítettek valamit, majd kb 2 perc múlva megkérdezte az egyik hogy mit kérek. Mondtam, hogy 2 Jalapeno burgert, de az egyiket tejföl nélkül, mondta rendeben, fel is írta a papírra, hogy az egyik tejföl nélkül. Kicsit oldalra álltunk, hogy mások is odaférjenek, miközben figyeltem, hogy készítik. Teltek a percek, kész lett a két burger, ott voltak a sütőlapon, odahajolt a kiszolgáló srác a "szakácshoz", tőlünk elfordulva kérdezi, hogy: Melyikben nincs tejföl? A másik csak pislog, hogy hát mindkettőben van, nem mondtad hogy ne tegyek bele, a srác mondja, hogy de, direkt szóltam, fel is van írva. (Ez a beszélgetés teljesen sutyorogva történt, sunyítva, de mivel pont figyeltem rájuk, simán hallottam.) Erre mintha mi sem történt volna elkezdte a srác becsomagolni a hambikat, majd megkérdeztem tőle, hogy melyik az amelyikben nincs tejföl? Erre azt mondja, hogy ő nem tudja. Mondom de akkor az egyikben tuti nincs tejföl ugye? Erre alig akart válaszolni az orra alatt morgott valamit hogy ezt sem tudja, és elfordult tőlünk, elkezdett csinálni valamit, és kiszólt valakinek, hogy ez meg az elkészült, és ennyi. Gondoltam magamban leszarom, most egy kis tejföl miatt nem verem ki a balhét, mondtam nekik hogy köszönöm szépen, viszlát, de semmi válasz nem érkezett....
    Hibáznak, át akarnak b*ni, és még köszönni sem képesek. :U

Új hozzászólás Aktív témák