Keresés

Aktív témák

  • Rommel6600

    őstag

    válasz MaciG #48218 üzenetére

    Nincs, illetve van de nincs, illetve én nem tudok mást. A tömköz projektre ott az Ujpalyan.hu, de a nagyprojekt már kb végetért szóval kapufa.

    Az a két út nem keresztezi egymást, úgyhogy aki azt mondja, hogy ott nem lesz körforgalom annak van igaza. A két legközelebbi pontjuk vagy 700m szóval elég nagy körforgó kéne oda :DDD
    Viccet félretéve, te a Thököly-Szőregi út keresztezésére gondolsz (Thököly-Szőregi-Makai, hogy pontos legyek). A helyzet az, hogy ide tényleg terveztek egyet de nem tudom mi van most vele. Biztosat én sem tudok mondani. Amikor el akarták kezdeni, az M43as miatt halasztották el az építkezést. Aztán tovább csúszott az M43as átadása (megtiltották az építkezést), illetve a válság is átvariálta a dolgokat (egy benzinkutat és egy áruházat építeni akaró cégnek kellene megépítenie két önkormányzati telekért cserébe, illetve később majd egy másik körforgót is a diófa utca magasságában). De ez a körforgós megállapodás az önki és a cég között 2008-9es azóta meg ugye történt egy s más. Szvsz nem lesz belőle semmi, akkora a csend körülötte, a benzinkút és az áruház körül is. Arról meg nem tudok, hogy más felállásban történne ott egy kapavágás is. Szőregen a téren már épül a körforgalom, szóval már ez is épülhetne de nem épül...

Aktív témák