Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antimatrix

    tag

    A topic jó és még jobb lesz :R

    tegnapi történet:
    csávó bejön, már maga a látvány nem semmi - barna Baseball sapka szükre öltönykabát alatta valamilyen polóval ZÖLD pantalló hogy pamut vagy műszál nem tudom és 990Ft kinai cipő!!! ;] - röviden
    1 gép éppen tesztelésen kint volt a szervízpulton és SÁRGA IDE kábellel volt összekötve a ODD+HDD+motherboard
    a csávó rámutat olyant kérek csak 4 csatis legyen
    - mondom nem 3???? :F
    - nem 4!!!! :(((
    biztos mire kéne???
    -hát van 2 olvasóm + 2 vinyóm +1 mobilrakket is be akarok kötni
    - á értem sajna nem lehet mert a HDD/ODD master/slave ecetera.... de látom semmi foganatja
    - BIZTOS nincs ilyen??? :(( - én azt hittem van :W - ezt L tudtam képzelni róla :P
    - biztos nincs :o


    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz TheReMiXeR #508 üzenetére

    Én is ajánlottam a raid vezérlőt
    de a mennyibe kerül?
    kérdésre 5600Ft feleltem
    akkor nem kell mert max 500Ft rá a keret

    akkor forrasszon és a MAster/slave mellé a 4 csatinak is adjunk nevet az mondjuk a LÁMA port :C :)) és arra LÁMA vinyót lehet kötni ami nem csinál semmit csak ugy van

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Előzmények
    Csaj - belűl sötét kivűlről fekete hajú 120mellbőségű - behozta a HP PSC multifunkciciós sz@rt hogy nem jó + nem nyomtat meg ha nyomtatni akar akkor csak 1laponként tud vele nyomtatni.
    jó mondom Tápegységet hozott hozzá? - Mert Az is kell??? :W
    Nem ártana.
    Minden +van hozzá de a gyári HP garipapirt nem találjuk hozzá :W

    jó +nézem
    természetesen minden oké nyomtat 30 lapot is ha kell
    - de a csaj ne az patronomat koptassam már L - hanem kilyét ???? :W - teszek bele 1 másik partont csak a te kedvedért

    Sötétke - másik problémám az hogy a NAV kiirt valamit emiatt a pandával irtottuk le a virust de azóta azt is leszedtem a gépről mert az is kiirt valamit és azóta nincs virusirtó a gépen és igy netezünk ez nem jelent problémát :W :W :W :W
    NEKED NEM FOG ugy is sötét vagy hozzá - csak sajna engem fog a következő problémával is +kereseni igy nekem fog problémát jelenteni

    + sötétke bonusz van itt 1 cd audio állomány van rajta és nem tudom +hallgatni a gépen
    besz természetesen lejátsza
    sötétke akkor otthon mia baj?
    természetesen a gép
    az nem lehet hiszen 1 hónapja volt itt
    igen de elég 1 nap internet virusiró nélkül :((( :((( :(((

    hálálkodva kiment majd hivja a főnököt és otthon náluk +csinálja gépet
    -ja a végére +lett a Hp garipapir is csak 1 kicsit kekeckedni kellett
    - mondjuk a végén +köszönte sötétke ez azért fejlődésre utal

    -remélem min 5k Lkér érte mert nem a munka sokk vele hanem ''sötétkéjéket'' hallgatni mennyire csírák hozzá de használják mert ők ''értének'' hozzá

    más: a boltosok érdekvédelmi szövetségét én is támogatnám
    javaslat a hibátlan eszköz behozása és természetsen letesztelése után- ami nem 5 percet vesz igénybe - szervízpénz kérése - mert tökölök vele természetesen nem 2 percet és minden oké csak ő viruspajzs nélkül kolbászol aneten és emiatt én szivjak természetsen ingyen

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz Hequila #2106 üzenetére

    Nagyobb rugalmasság az új Epson DURABrite™ Ultra tintával

    Kifogástalan nyomtatás szinte minden papírra
    Az egyedülálló Epson DURABrite™ Ultra tintával szinte bármilyen papíron kiváló minőségű nyomtatás lehetséges.

    Szokványos nyomtatás és magas fényű fotók a legjobb formában
    Az Epson DURABrite Ultra™ segítségével fényes fotópapírokon is kiváló eredmények érhetők el.

    Praktikus nyomtatás nem kenődő tintákkal
    Az Epson DURABrite Ultra tinták ráivódnak a papír felületére. Ily módon tiszta, nem kenődő nyomtatás érhető el azonnal. Ennek köszönhetően nyomtatványaira azonnal ráírhat, pl. szövegkiemelővel.

    Az életen át tartó fotók
    Az Epson DURABrite Ultra tinta egyedülálló gyantarétegének köszönhetően fényálló fotók nyomtathatók. Így Ön szinte korlátlan ideig megőrizheti emlékeit.

    Nem reklám

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    válasz Djuree #2098 üzenetére

    Na azért a tinta nem 10Ft/liter de közelebb jársz az igazsághoz

    5-10% ''festék-szinezőanyag-koromféleség''
    5% ''homegnizáló-tartosító -nem összecsomósodó'' anyag
    80-90% ipari desztillált ''tiszta'' víz

    nem a hp ''nagy dobása'' az olcsó patron

    mindenkinél olcsóbb a patron bele
    marketinges kitalálta HP 21 22 fekete/színes kell a népnek olcsóért az olcsó nyomihoz
    de hogy olcsó legyen össz 5ml!!!!!!! :((( - töltet van csak benne ami max 200oldalra elég!!!

    DE OLCSÓ - és a sóhereknek ez kell!!!

    a vitatott HP 56 fekete 19ml!!!!! :C - kb 3,5-4x töltet és max 1,5-1,8x ár

    Igen sok ember ''tudna'' számolni csak aztán még sem tud - mert a multi cégek jobban tudnak számolni és főleg a nagyon árérzékeny piacokon hamar megragadják a magukat ''naénmegveszenkibaszottolcsóértésazösszestöbbinéljobbat nyomtató'' okoskodó emberek meg igy járnak
    Mindekinek elmondom legjobban főlag ha sokat nyomtatsz a XXX Ft/ml ár számít és ebben most a C@non jár az élen 230-280Ft/ml a fekete - nem utángyártottról van szó
    a szines az több :(

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    10 perce történt

    1 jó csajszi bejön
    ''1 fekete patront kérnék''
    Tipuszám? patron tipusa, nyomtató tipusa?
    '' nem tudom így +mondani, de ha látnám a patront akkor felismerem''
    ez pech mert a patron dobozba van csomagolna most ezér nem bontjuk ki mindent
    '' Akkor hazamegyek és megnézem''
    az lesz a jó +oldás

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    Srác bejön szatyor a kezében és hoz billenytyűt.
    doboz kinyit DANA csoda erre kéne végére csati ''ps2''
    nézem a fémhenger kitörve a lila foglaltból a lábak össze vissza állnak

    ki csinálta ezt? Reménytelem ezt nem forrasszák meg neked..
    öcsém dugta be de csak csatlakozót adjak a végére ő ''ráteszi'' - ez igen bátor cselekdet
    de nincs
    azt hittem lehet kapni
    figyu 1,5k van új billentyűzetem inkább vegyél azt
    jó +nézem - remény szikjára gyulladt a sötétségben ez már valami megérte felkellni
    megmutat 4 tipus 1k-2,1k-ig
    jó ha érdekel visszajövök - újra sötét homály
    bill nélkül nem megy a gép tudod..?
    tudom lehet hogy vissazjövök - igen a 4 napos szünetbe hogy kéne a gép de sajnálták 1,5k 1 új bill-ért

    inkább elviszi megforrasztani a haverjához
    ezek még az áramot is belevezetnék a bill POWER gombjába annyira lámák

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

  • Antimatrix

    tag

    mult 7en 7főn bejön disznófejű agresszív anyuka ( toka 1000x vastag szeműveg 100x smink de minek és olyan nézés hogy ha szemmel ökésért pénz adnak akkor ő már rég milliomos lenne)+ a nagy kisfia
    ASUS doboz szorongat és garanciális csere lesz mert a dobozra ráv an írva hogy 3év garancia - ezt hogy fordították le - és ők már beszéltek a főnökkel vasárnap este - ezt rühelli a legjobban a főnök ha 7végén zavarják - de nekik nem 1 hanem 3 év gar kell az alaplapra.
    mondom hogy +nézem de várniuk kell kb 10 percet míg szétszedem a gépet
    közben jött 1 csávó ''zokniárús'' hogy vannak szuper zokniai mondom most nem kell adj telefonszámot visszahívunk - nag nehezen elhuzott
    másik csávó vett 1 cd-t
    Anyu gunyosan: most már mi is jöhetnénk a zoknisok és cdsek után
    gondolom magmaban akkor szereld te ki a lapot
    kiszerelem de az 1ik csavar csak a ráz alátéttel jön csak ki - mondom a srácnak fogja már meg a lapot én meg kombinált fogoval ellentartom és kicsavarozom
    +nézem sajna Debreceni nagyker csak 1év gari van rá
    az nem lehet merta dobozra rá van írva
    mondom hogy 3évet csak a 10 importőrből 4 ha ad a töbiiek 1év
    jó akkor ők mennek a fogyasztóvédelemhez
    megnézem jobban a lapot és a chipseten égési nyom póposodik és 1 helyen kijött kb 1,5mm2-en mondom ez még az 3év gariba sem férne bele mert fizikai sérülés és ezt csak a házbitosító fizeti ki
    a táp volt valszeg -az nem lehet mert szünetmnets van a gép előtt - mutatok 1 APC olyan nem olyan villámvédős kapcsolós haa jaaaaa az nem ugyanaz
    őt ezt nem érdekli akkor is megy és különben is a fia is jobban szereli számítógépet mint én
    - hú basz+ ez már kemény támadni 1 olyan miatt amit a volt kolléga vagy a fiú követte el :F
    a anyu kiviharzik
    mondom a srácnak ez csak áram csinálhatta akkor is - nem leht a szünetmnetes :(((
    más esetleg - van 1 TV tuner a gépben - e megvan akülső behetás következménye - az nem leht mert a videoba és a Tvbe is bemegy és azokkal nem lett semmi
    jaaa csak azok nem 5-12V finomszabályozott alkatrészekkel vannak dugig hanem 1 kicsit nagyobb feszkóra tervezték őket
    mondom akkor felhivom a főnököt odaadom ''kocának'' a telefont a fönököt leordíbálja de mint állat - vasárnap is beszéltél vele? - a fönök leteszi a telefont akkor ők kiviharoznak és mennek oda ahova akarnak
    a srác másnap bejött magában és rendelt 1 S478-s alaplapot tőlünk
    3 napja + bejött szintén magában és kérte irjam már rá a számlára hogy valószinűleg villámkár áldozata lett a kicserélt ASUS lap - érdekes ekkor már a tulveszvédő nem játszott közre - ráírtam neki hadd legyen boldog akivel lehet értelmesen érdemben beszélni nem azzal akorok kiszúrni
    tanulság:
    sokx jobban lehet beszélni főlős ''szakértők'' nélkül mint az agreszzív szülőkkel
    akik hogy erre adtam én ki ekkor meg akkor 160k-t
    - na és az én gépem sem sokkal olcsóbb sőőőttt csak mondjuk chieftec táp védi az illetéktelen áramokkal szemben nem codegen és társai hát hiába a minőségért többet kell fizetni csak vannak aki sz@rrrágók és ezt már sajnálják -

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

Új hozzászólás Aktív témák