Új hozzászólás Aktív témák

  • Antimatrix

    tag

    Előzmények
    Csaj - belűl sötét kivűlről fekete hajú 120mellbőségű - behozta a HP PSC multifunkciciós sz@rt hogy nem jó + nem nyomtat meg ha nyomtatni akar akkor csak 1laponként tud vele nyomtatni.
    jó mondom Tápegységet hozott hozzá? - Mert Az is kell??? :W
    Nem ártana.
    Minden +van hozzá de a gyári HP garipapirt nem találjuk hozzá :W

    jó +nézem
    természetesen minden oké nyomtat 30 lapot is ha kell
    - de a csaj ne az patronomat koptassam már L - hanem kilyét ???? :W - teszek bele 1 másik partont csak a te kedvedért

    Sötétke - másik problémám az hogy a NAV kiirt valamit emiatt a pandával irtottuk le a virust de azóta azt is leszedtem a gépről mert az is kiirt valamit és azóta nincs virusirtó a gépen és igy netezünk ez nem jelent problémát :W :W :W :W
    NEKED NEM FOG ugy is sötét vagy hozzá - csak sajna engem fog a következő problémával is +kereseni igy nekem fog problémát jelenteni

    + sötétke bonusz van itt 1 cd audio állomány van rajta és nem tudom +hallgatni a gépen
    besz természetesen lejátsza
    sötétke akkor otthon mia baj?
    természetesen a gép
    az nem lehet hiszen 1 hónapja volt itt
    igen de elég 1 nap internet virusiró nélkül :((( :((( :(((

    hálálkodva kiment majd hivja a főnököt és otthon náluk +csinálja gépet
    -ja a végére +lett a Hp garipapir is csak 1 kicsit kekeckedni kellett
    - mondjuk a végén +köszönte sötétke ez azért fejlődésre utal

    -remélem min 5k Lkér érte mert nem a munka sokk vele hanem ''sötétkéjéket'' hallgatni mennyire csírák hozzá de használják mert ők ''értének'' hozzá

    más: a boltosok érdekvédelmi szövetségét én is támogatnám
    javaslat a hibátlan eszköz behozása és természetsen letesztelése után- ami nem 5 percet vesz igénybe - szervízpénz kérése - mert tökölök vele természetesen nem 2 percet és minden oké csak ő viruspajzs nélkül kolbászol aneten és emiatt én szivjak természetsen ingyen

    PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

Új hozzászólás Aktív témák