Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz bullseye #2083 üzenetére

    hát igen - de győzd meg az olyan embert, aki a gazdagságosba megveszi az elsőt, amit megtalál és rá van írva, hogy akcijó :DDD

    szepi79 - ismerem ezt a ''szisztémát'' is, ez tényleg igaz a HP-ra (és mondjuk majdnem minden márkára), főleg az olcsóbb kategóriásokra, de ha megnézel egy Canon-t (abból is pl az 5patronos verziókat - ip4300), ott a teljes gyári patron szett ára fele a nyomi árának, és nem mikro mennyiségű festékkel van feltöltve...

    A lézerekről ne is beszéljünk...
    Multkorába takarítottam egy színes lézert, utántöltött tonerrel volt megpakolva, mert olcsó volt... a magenta ''eldurrant'', beterített mindent. Amennyire lehetett kipucoltam a helyszínen, de javasoltam, hogy ki kellene venni a ''kötelékből'' és szétszedve rendesen ki lehetne takarítni, meg kellene bele 4 új toner, meg lehet, hogy egy dobegység, mert nem volt hajlandó normális színekkel nyomtatni. Válasz: akkor inkább megy a kukába. Két héttel késöbb vettek bele 4 gyári tonert, az utántöltötteket visszavette a szállító cég. Most úgy néz ki, hogy kezd megbolondulni elektronikailag, valsz megviselte, hogy nem lett akkor kitakarítva rendesen az elektronika is. De temészetesen most sem hajlandó szervízbe hozni, inkább kidobja - közöltem, hogy akkor ne dobja messzire, majd én elhozom mint veszélyes hulladék :) rászánok egy napot és kimosom a mocsokból, vesztenivalóm már nincs.

    De a poén az egészben, hogy akkor haragudott meg az ügyfél igazán a nyomtatóra, amikor közöltem, hogy mi a 4 tonernek és a dobegységnek az ára...és akkor arról még nem beszéltünk, hogy a gumigörgőket és hengert vagy meg lehet szabadítani a rárakódott és ''rásült'' festékportól vagy nem.

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák