Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazzos

    tag

    válasz cbmfan #19700 üzenetére

    4CF4-nek minek ennyire örülni? :D

    Múlt héten benézett hozzánk egy igazi oldschool hantamester. AGP-s kártyát keresett, de az nem volt. Szerencsére. :D Aztán elkezdte oszatni az észt, hogy neki nemtomhányszázezres gépe van, csak az alaplap 100e volt USA-ból hozva! meg a procik darabja! 90e. Aztán eladta egy ismerősének 400e-ért. Ő még bővítette is. Aztán amikor megszorult az ismerős anyagilag, akkor 80e-ért vette vissza tőle, mert ő olyan profi.
    Professzionális egere van, olyan, amiben processzor van! Harmincvalahányezerért vette használtan, mert nem hülye hogy sok pénzt adjon ki új cuccért. Amúgy újonann 72e lett volna az egér. Én szerelgettem egy notit hátul, és kb. ennél a pontnál mentem ki az eladótérbe, hogy bocs de a kollégát ne tartsa fel, mert 1 órán belül el kell készülnie a géppel amit épp csinál. De nem bír elmenni. Egy percig csendben volt, aztán még van 10 percig nyomatta a hülyeséget. Épp újra ki akartam menni elkezdeni sztorizni, hogy reggel sajnos beletolattam a Porsche-val a Bentley-be, így aztán az Aventadorral kellett bejönnöm ebben a bazi nagy hóban. De addigra meg kikotródott. Persze utána átment a szembeboltba (tserrofhoz). Őt olyan mélyen érintette az ügy, hogy amikor elmentünk ebédelni, muszáj volt innia egy szíverősítőt. :D

Új hozzászólás Aktív témák