Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lalimano

    tag

    válasz DeltaPower #14162 üzenetére

    Szerintem nem lenne jó ötlet, mert aki a Röntgen helyett Rögtön Jövök feliratot lát, az már nem figyelmetlenség miatt van. Simán elbírom képzelni, hogy valaki a nagy piros NEM feliratot figyelmen kívül hagyja, és csak annyit lát, hogy fogászat.
    Egyébként mi osztálytársammal azzal hülyéskedtünk, hogy egyszer a buszra felszállva a soförtől kéne kérni melegszendvicset (hisz a busz oldalán ott a kis ábra a szendvicsről, az más kérdés, hogy át van húzva, az az ábra márpedig azt jelenti, hogy a sofőr melegszendvicset is árul) , de sose mertük megcsinálni

    Keresek használt CCFL/UV/Neon csövet inverter nélkül

  • TheReMiXeR

    senior tag

    válasz DeltaPower #14162 üzenetére

    Nem hinném, hogy nekünk kellene ez ügyben lépnünk.
    Egyébként szimplán emberi figyelmetlenség. Mint ahogyan máshol is előfordul az ilyesmi.
    Ez még párosul egy türelmetlenséggel is és akkor a vége az, hogy az első kezünk elé kerülő kilincset megfogjuk és nyitjuk az ajtót. Amúgy tök mindegy mi van kiírva, senki nem olvas semmit.

    Ma is bejön egy arc és megkérdezi, hogy :
    "vannak használt mobilok?"
    "nincsenek, mert csak számítógépekkel foglalkozunk"
    és akkor folytatja :
    "és új de független?"

    Nos, amíg az emberek zöme az első szóból nem ért, akkor csinálhatunk mi itt forradalmat, úgy sem lesz eredménye, maximum kis százalékát lehet megtéríteni, de erre meg ki a f@szomnak van energiája? Tanítson meg mindenkit a kedves anyukája vagy menjen el egy megfelelő iskolába, tanfolyamra... Én eladni, szervizelni szeretnék. Max az eladott termékhez minimális útmutatást kell tudjak adni. Pláne ennyi fizetésért nem lehetek májkrofos szagmérnök.

    Uff, én beszéltem

Új hozzászólás Aktív témák