Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    Egyik ismerősöm jött be tegnap, hogy a rokonának a notijáról adatot kéne menteni. Ránézek a vinyóra 1 partíció, doc&set-be minden fontos adat, mindez úgy, hogy külön rendszergazdája van az ürgének akinek súlyos tízezreket fizet havonta. Átmentés persze nem nagyon megy, mivel a vírusok (vírusírtó hiányában) szétcseszték a fájlokat, így percenként megszakad a másolás hibaüzenetekkel. A lényeg, hogy le lett mentve minden (ezt nem én csináltam, hanem az ismerős éjjel) ma feldobtam neki a winfost a notira, ketté partícionálva, normális beállítva. Most hív, hogy a rokonnak kellenének az outlook levelek. Ja hát kéremszépen, ha az adatmentés úgy lett megcsinálva, hogy a rejtett mappákat nem mentették át, akkor csöcs, persze a csodálatos rendszergazda úgy állította be az outlook-ot (amit abszolút nem értem minek használnak egyesek), hogy amit lekér levelet, azt törli is a webes helyről. Normális az ilyen? Egyáltalán már az outlook felhasználókat sem értem, hogy miért kell használni egy ilyen programot, ráadásul úgy, hogy saját gépen tároljuk a leveleket.

Új hozzászólás Aktív témák